Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Dažniausiai pasitaikantys gartraukių gedimai yra susiję su varikliu. Visgi, tai nėra taisyklė kadangi gedimų yra daug ir įvairių, tad kuomet buitinė technika nustoja veikti – siūlome kreiptis į Salvata meistrus, kurie per 24 valandas pašalins gedimą ir pasirūpins, kad gartraukis sėkmingai veiktų toliau. Po-garantinis AKPO gatraukių remontas atliekamas Vilniuje ir Vilniaus rajone, remonto kaina – maža, o paslaugos suteikiamos labai greitai. Susisiekite ir toliau sėkmingai naudokitės gartraukiu.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  AKPO po-garantinis gartraukių taisymas Vilniuje

  AKPO meistrai pasirūpins, kad atsiradę gartraukių gedimai būtų labai greitai pašalinti. Paslaugos teikiamos adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės), tad laukiame Jūsų visada, kai tik sugenda technika. Kadangi Salvata meistrai dirba 7 dienas per savaitę – nepriklausomai nuo gedimo laiko problema gali būti išspręsta labai greitai. AKPO meistrai dirba: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val.

  Jeigu neturite laiko atvažiuoti iki Salvata centro, tokiu atveju galimas meistrų atvykimas į namus. Tokiu atveju remontas bus atliekamas Jūsų namuose, nebent  tvarkymui bus reikalinga specifinė įranga. Tuomet gartraukiai nukabinami ir pasiimami su savimi. Susisiekti su meistrais, kurie teikia taisymo paslaugas, galima užpildžius internetinę užklausą arba telefonu: 8 700 800 95

  AKPO gartraukių remonto kaina

  Jeigu sugedo AKPO gartraukis – siūlome kuo skubiau kreiptis į specialistus, kadangi kartais net ir sugedę jie toliau veikia. Tokiu atveju naudodami darote dar didesnį gedimą, kurio tvarkymui gali būti reikalingos specialios dalys. Žinoma, tai didina paslaugų kainą. Apskritai Salvata paslaugos yra gana pigios. Jos varijuoja priklausomai nuo gartraukio gedimo. Juolab įvertinus, kiek laiko reikės skirti taisymui. Vienos problemos sprendžiamos greičiau, o kitoms reikia skirti daugiau laiko, tad norėdami sužinoti preliminarius kainoraščius – susisiekite asmeniškai.

  Jeigu remontas bus atliekamas Jūsų namuose – tokiu atveju didelis privalumas, kad Jums nekainuos meistro atvykimas iki namų*.

  * Išskyrus atvejus, kai:

  1. meistrui apžiūrėjus indaplovę, nustatoma, kad ji nepataisomai sugedusi;

  2. klientas pats nusprendžia įrenginio neremontuoti;

  3. sutvarkyti galima, bet to daryti tiesiog neapsimoka. Tokiomis aplinkybėmis, paslauga apmokestinama 25,00 eurais.

  Atlikus įrangos diagnostiką pateikiami ir preliminarūs kainoraščiai. Gartraukio gedimų šalinimas prasideda nuo 25 eurų.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Jeigu norite, kad gartraukių remonto paslaugos būtų suteikiamos labai greitai, pigiai ir kokybiškai – tokiu atveju Salvata meistrai yra geriausias pasirinkimas. Kartu su paslaugomis teikiama ir garantija, kuri prasideda nuo 3 mėn. Taigi, jauskitės papildomai užtikrintas, kad gartraukis bus sutvarkomas ilgam laikui.

  Salvata meistrai – pagalba, kai jos labiausiai reikia. Rinkitės patikimą paslaugų kokybę, kuri džiugina lietuvius jau daugiau nei 20 metų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95