Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Dažniausiai pasitaikantys orkaičių gedimai yra susiję su technikos ventiliatoriumi, stiklu, varikliu, žinoma, elektronika. Sugedus orkaitėms geriausia nebandyti pataisyti patiems, kadangi tokių bandymų metu dažniausiai padaroma dar daugiau problemų, kurių šalinimas reikalauja daugiau laiko ir investicijų. Dėl šios priežasties Bosch orkaičių remontas – šauniausia atlernatyva, norintiems ne tik sutaupyti, bet ir toliau džiaugtis savo turimo prietaiso teikiamais malonumais. Tam į pagalbą atskuba Salvata meistrai, kurie paslaugas teikia Vilniuje ir Vilniaus rajone (50 km. aplink sostinę).

  Po-garantinis Bosch orkaičių remontas atliekamas 7 dienas per savaitę, tad kreipkitės, kai Jums reikės pagalbos. Nepriklausomai nuo to, kodėl sugedo orkaitė – gedimas bus tikrai rastas ir tikėtina, kad pašalintas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Bosch po-garantinis orkaičių taisymas Vilniuje

  Bosch orkaičių remontas atliekamas visuose Vilniaus mikrorajonuose. Bosch meistro iškvietimas į namus galimas dviem būdais. Pirmiausia – galite susisiekti su meistrais telefono numeriu 8 700 800 95. Jeigu Jums patogiau – visada galite užpildyti užklausą internetu, kurią gausime iškart, kai tik ją išsiųsite. Operatyviai reaguojame į kiekvieną užklausą, nes mūsų darbo laikas: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val. Meistro iškvietimas į namus – nieko nekainuos*, tad pasinaudokite patrauklia galimybe. Iškvietus meistrą jis atvyks per 24 valandas nuo užklausos pateikimo.

  * Išskyrus atvejus, kai: 1. meistrui apžiūrėjus indaplovę, nustatoma, kad ji nepataisomai sugedusi; 2. klientas pats nusprendžia įrenginio neremontuoti; 3. sutvarkyti galima, bet to daryti tiesiog neapsimoka. Tokiomis aplinkybėmis, paslauga apmokestinama 25,00 eurais.

  Jeigu Jums patogiau, tiek elektrinių, tiek dujinių Bosch orkaičių taisymas galimas ir mūsų centre. Atvykite darbo metu adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės). Mūsų meistrai lauks Jūsų  ir pasistengs išspręsti gedimą bei paruošti orkaitę tolimesnei eksploatacijai.

  Bosch orkaičių remonto kaina

  Bosch orkaičių remonto kaina kinta priklausomai nuo daugelio veiksnių. Svarbiausia ir pagrindinė – koks yra orkaičių gedimas. Kai tiksliai žinoma gedimo priežastis – nurodyti kainoraščius, bent jau preliminarius, yra kur kas paprasčiau. Taip pat kaina kinta priklausomai ir nuo to, ar reikalingos specialios dalys problemos šalinimui. Kuo jų daugiau reikia – tuo kaina didėja. Nors dažniausiai orkaitės yra sėkmingai sutvarkomos, tačiau jeigu jų neverta tvarkyti, tokiu atveju meistro atvykimas iki Jūsų namų – apmokestinamas. Galiausiai įvertinama, kiek laiko užtruks taisymas.

  Meistrai pasirūpins, kad taisymas būtų ne tik greitas, tačiau ir pigus, kadangi Salvata paslaugas teikia lanksčiomis kainomis. Jeigu turite kokių nors klausimų dėl galimo Bosch orkaičių gedimo – visada kviečiame susisiekti su Salvata meistrais asmeniškai.

  Salvata orkaičių taisymo paslaugas teikia jau nuo 1995-ųjų metų, tad ilgametė patirtis leidžia  ne tik greitai rasti gedimą, tačiau ir efektyviai jį pašalinti. Remontas atliekamas tik supažindinus klientą su gedimo priežastimi bei tinkamiausiu problemos šalinimo būdu. Tokiu atveju orkaitės savininkas gali apsispręsti, ar tam tikras tvarkymo pobūdis bei kaina atitinka jo poreikius.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95