Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Indaplovė namuose – ne tik reikalinga, tačiau ir būtina. Ji padeda gyventi ekonomiškiau bei ekologiškiau, galiausiai, pagerina kasdienybės komfortą. Sugedusi įranga dažnai apsunkina įprastus darbus, kadangi atprasti nuo indų plovimo galima labai greitai, tačiau įprasti po kiekvieno valgio juos vėl plauti rankomis – dažnai sunku.

  Nesausinkite savo rankų vandeniu bei chemikalais, negaiškite savo laiko, galiausiai, sutaupykite – kreipkitės į Salvata meistrus, kurie paslaugas teikia Vilniuje ir Vilniaus rajone. Kvieskite Salvata meistrus dabar numeriu  8 700 800 95 arba pristatykite Brandt indaplovę į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202 Vilnius. Jeigu reikalingas Brandt indaplovių remontas – susisiekite.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Brandt po-garantinis indaplovių taisymas Vilniuje

  Sugedus Brandt indaplovei susisiekti su mūsų meistrais galite dviem būdais::

  Telefonu: 8 700 800 95

  Brandt indaplovių remontas į namus Vilniuje ir Vilniaus rajone dažniausiai suteikiamas per 24 valandas nuo užklausos išsiuntimo. Jeigu skubate – pristatykite Brandt indaplovę iki mūsų centro ir po-garantinis remontas bus suteikiamas dar greičiau. Greta mūsų centro yra automobilių stovėjimo aikštelė  iš kurios Salvata meistrai ateis pasiimti atvežtos indaplovės. Salvata remontuoja indaploves 7 dienas per savaitę: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val. Esame tikri, kad sėkmingai ir greitai išspręsime Jūsų indaplovės gedimą.

  Brandt indaplovių remonto kaina

  Brandt indaplovių taisymas kainuoja nuo 25 eurų, tačiau tikslesnę kainą galime nurodyti tik įvertinę gedimo priežastį. Žinodami, kiek laiko reikės skirti problemos šalinimui ir įvertinus kokios dalys tvarkymui bus reikalingos – tiksliau nurodysime kainas. Atliekamas tiek pramoninių, tiek buitinių Brandt indaplovių remontas, tad priklausomai nuo įrangos skiriasi ir remonto kaina. Užtikriname puikų kainos bei kokybės santykį, kadangi ilgametė patirtis padeda mūsų profesionalams greitai rasti gedimo priežastį ir tuo pačiu efektyvų gedimo tvarkymo būdą. Mūsų komandoje kiekvienas dirbantis meistras turi daugiau nei 10-ies metų patirtį, o bendradarbiaudami visada pagreitina darbus.

  Salvata indaplovių taisymas – greitai, pigiai, ilgam laikui!

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  • Brandt indaplovės remonto kaina apima ir garantinį nuo 3 mėn. laikotarpį.
  • Meistrai pasirūpins detalėmis, kurios reikalingos indaplovės tvarkymui. Užtikriname, kad remonto metu bus naudojamos tik geriausios kokybės dalys.
  • Jeigu kviečiate meistrą į namus – išvengsite atvykimo mokesčio!* Tokiu atveju sutaupysite ne tik laiko, kuris būtų skirtas indaplovės pristatymui į centrą, tačiau ir pinigų, kadangi indaplovės tvarkymas Jums kainuos kur kas pigiau.
  • Paslaugos teikiamos greitai, o kainos – patrauklios.

  * Išskyrus atvejus, kai: 1. meistrui apžiūrėjus indaplovę, nustatoma, kad ji nepataisomai sugedusi; 2. klientas pats nusprendžia įrenginio neremontuoti; 3. sutvarkyti galima, bet to daryti tiesiog neapsimoka. Tokiomis aplinkybėmis, paslauga apmokestinama 25,00 eurais.

  Salvata komanda – Jūsų paslaugoms, kai indaplovės sugenda. Nelaukite, kol Brandt indaplovės gedimas taps didelis, spręskite problemas tada, kol jos – minimalios.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95