Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kaitlentės – būtinas virtuvinis akcentas, kuris ne tik puošia, tačiau atlieka labai svarbią funkciją. Kokybiškos kaitlentės padės pagaminti pačius skaniausius patiekalus, tad tinkamas jų funkcionavimas yra būtinas. Tiesa, net ir pati geriausia technika kartais genda, tad nuo to nėra apsaugotos ir Clatronic kaitlentės.

  Jeigu Jums reikalingas Clatronic kaitlenčių remontas – susisiekite su Salvata meistrais, kurie paslaugas teikia ne tik pigiai, tačiau ir greitai. Po-garantinis technikos remontas teikiamas Vilniuje ir Vilniaus rajone (50 km. aplink), tad sostinės ir jos rajono gyventojai gali džiaugtis 7  dienas per savaitę teikiamomis paslaugomis. Siūlomas tiek dujinių, tiek indukcinių, tiek elektrinių kaitlenčių remontas, tad susisiekite, jeigu sugedo technika.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Clatronic po-garantinis kaitlenčių taisymas Vilniuje

  Clatronic meistrai pasirūpins, kad sugedusios kaitlentės būtų greitai sutvarkomos. Operatyvumui užtikrinti paslaugos teikiamos visas 7 dienas per savaitę: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val., tad meistrai padės visada, kai tik pagalbos reikės.

  Clatronic kaitlenčių remontas gali būti atliekamas iškviečiant meistrą į namus arba atvežant sugedusią kaitlentę iki tvarkymo centro adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės). Pranešti apie gedimus galima dviem būdais. Kviečiame su meistrais susisiekti telefonu 8 700 800 95 arba užpildyti internetinę užklausą. Jeigu kreipsitės į Clatronic meistrus darbo dienomis, tikėtina, kad Jūsų Clatronic kaitlentės problema bus išsprendžiama per 24 valandas nuo problemos užfiksavimo. Salvata komandoje dirba ilgametę patirtį turintys meistrai, kurie kartu bendradarbiaudami gali išspręsti bet kokio pobūdžio gedimus.

  Clatronic kaitlenčių remonto kaina

  Clatronic kaitlenčių remonto kaina kinta priklausomai nuo problemos priežasties. Kai tiksliai randamas gedimas – galima nurodyti ir preliminarų tvarkymo kainoraštį. Viskas priklauso nuo to, kiek laiko truks gedimo šalinimas, taip pat, ar reikalingos papildomos dalys taisymui. Jeigu jos bus reikalingos – Salvata meistrai patys pasirūpins jų gavimu, Jums dėl to neteks sukti galvos. Taip pat įmontuojamos tik pačios geriausios kokybės dalys, kurios užtikrins sklandų technikos veikimą. Iškvietus meistrą į namus – Jums neteks mokėti už jo atvykimą*, tad tai – puikus būdas sutaupyti laiko ir pinigų.

  * Išskyrus atvejus, kai: 1. meistrui apžiūrėjus indaplovę, nustatoma, kad ji nepataisomai sugedusi; 2. klientas pats nusprendžia įrenginio neremontuoti; 3. sutvarkyti galima, bet to daryti tiesiog neapsimoka. Tokiomis aplinkybėmis, paslauga apmokestinama 25,00 eurais.

  Salvata meistrų atliekamas kaitlenčių tvarkymas bus suteikiamas ne tik pigiai, tačiau ir kokybiškai. Remontui teikiama daugiau nei 3 mėn. tvarkymo garantija, tad atsinaujinus gedimui – Jums neteks už jį papildomai sumokėti, kadangi atsakomybę prisiima meistrai. Paslaugų kainos – mažos, darbai atliekami greitai, galiausiai, garantuojamas malonus bendravimas. Tai viskas, ko reikia, kad Clatronic kaitlenčių remontas pranoktų Jūsų poreikius.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95