Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Sugedęs šaldytuvas labai apsunkina kasdienybę, kadangi tam tikri produktai bei patiekalai būdami šiltoje temperatūroje genda, tenka išmesti daug maisto. Atsiradus Daewoo šaldytuvo gedimui – siūlome kuo skubiau susisiekti su meistru, kuris pasirūpintų šaldymo įrangos funkcionalumu. Ir jokio skirtumo, ar sugedo šaldytuvo termostatas, netinkamas elektros energijos perdavimas, ar tiesiog perdegė šaldytuvo lemputė – Salvata meistrai pasirūpins, kad gedimas neapsunkintų kasdienybės. Daewoo šaldytuvų remontas – paslauga, kai jos labiausiai reikia. Remonto paslaugos teikiamos Vilniuje ir Vilniaus rajone (50 km. nuo miesto), tad susisiekite, jeigu reikalingas Daewoo šaldytuvo taisymas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Daewoo po-garantinis šaldytuvų taisymas Vilniuje

  Daewoo šaldytuvų remontas turi būti paliekamas profesionalų rankose, kadangi be patirties ir reikalingos tvarkymo įrangos gedimai dažnai ne sprendžiami, tačiau dar labiau didinami.

  Jeigu sugedo Daewoo šaldytuvas – susisiekti su Salvata meistrais galima:

  Telefonu: 8 700 800 95

  Atvykęs meistras atliks šaldytuvo diagnostiką, nurodys tvarkymo kainą bei informuos, kokios šaldytuvo dalys tvarkymui bus reikalingos. Kadangi skiriasi gedimai – skiriasi ir paslaugų kainos, tačiau Salvata visada stengiasi maksimaliai patenkinti klientų poreikius. Užtikriname, kad po-garantinis remontas puikiai atitiks geros kainos ir aukštos kokybės balansą.

  Išsiuntus užklausą dėl Daewoo šaldytuvo remonto darbo dienomis – problema dažniausiai išsprendžiama per 24 valandas. Pagal poreikius tiek buitiniai, tiek pramoniniai šaldytuvai gali būti taisomi namuose arba mūsų centre adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės). Daewoo šaldytuvai remontuojami 7 dienas per savaitę: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val.

  Daewoo šaldytuvų remonto kaina

  Šaldytuvo taisymas kainuoja nuo 25 eur., tačiau tikslesnę kainą galime pateikti įvertinę gedimo priežastį, pobūdį bei nustatę, kokių dalių reikės problemos šalinimui. Užtikriname geriausią kainos bei kokybės santykį, juolab, Daewoo šaldytuvų remontas po tvarkymo gauna daugiau nei 3 mėn. Garantiją.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Sugedus šaldytuvui – nepergyvenkite, tačiau kuo skubiau kreipkitės į Salvata profesionalus. Ilgametė patirtis bei nuolatinis tobulėjimas  padeda išspręsti net ir pačias sudėtingiausias problemas. Juolab, kad remontas atliekamas pasitelkiant kruopštumą ir atsakingumą. Taip garantuojamas ne tik efektyvus, tačiau ir greitas Daewoo šaldytuvų taisymas. Salvata taip pat gali pasigirti, kad kiekvienas įmonėje dirbantis meistras turi didesnę nei 10-ies metų patirtį. Sėkmingai gebame atlikti pačius įvairiausius, su buitine technika susijusius darbus. Daewoo šaldytuvų remontas vykdomas kokybiškai, greitai, tvarkymas – pigus ir tai dažniausiai viskas, ko nori klientai. Jeigu reikalingas buitinės technikos remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone – susisiekite ir mūsų meistrai operatyviai išspręs visus sunkumus.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95