Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje ir 50km aplink

  *Yra papildomų sąlygų
  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Televizoriai yra beveik visuose namuose ir nors jie nebėra taip aktyviai žiūrimi kaip anksčiau, tačiau kaip fonas veikia beveik kiekvieną dieną. Visiškai natūralu, kad jiems sugedus norisi kuo greičiau sutvarkyti problemas ir vėl mėgautis įsimintiniausiais filmais bei laidomis. Salvata meistrai pasiruošę ištiesti jums pagalbos ranką tada, kai to labiausiai reikia. Kuo anksčiau kreipsitės į meistrus, kurie teikia paslaugas pigiai ir kokybiškai – tuo greičiau vėl galėsite grįžti į savo kasdienybės ritmą. Po-garantinis Hisense televizorių remontas – visas septynias dienas per savaitę. Tai – greita, patogu ir paprasta.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Hisense po-garantinis televizorių taisymas Vilniuje

  Jeigu sugedo Jūsų televizorius – kreipkitės į Salvata meistrus, kurių ilgametė praktika ir tarpusavio bendradarbiavimas padeda išspręsti bet kokio pobūdžio gedimus. Hisense televizorių remontas teikiamas Vilniuje ir 50 km. aplink sostinę – Vilniaus rajone. Hisense meistrai gali, pagal Jūsų poreikius, atvykti į Jūsų namus arba Jūs galite pristatyti sugedusį TV adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės). Prieš atvykstant siūlome paskambinti numeriu 8 700 800 95 ir Salvata meistrai pasitiks Jūsų aikštelėje, padės nunešti TV iki taisymo centro.

  Skubantiems siūloma remonto paslauga į namus. Iškviesti meistrus galima užpildžius užklausą internetu  arba paskambinus telefonu: 8 700 800 95. Meistrai atvyks Jums labiausiai tinkamu metu, tad sutarkite tinkamiausią datą. Jeigu skubate – darbo dienomis į užklausą dažniausiai sureaguojama per 24 valandas ir nedidelės problemos išsprendžiamos to paties atvykimo metu.

  Hisense meistrai dirba pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val., taigi pagalba visada šalia, kai Jums jos reikia.

  Hisense televizorių remonto kaina

  Salvata vykdomas Hisense televizorių remontas pasižymi žema kaina. Priklausomai nuo gedimo – skiriasi ir taisymo kainos, tad kuo greičiau susisieksite su Hisense meistrais – tuo greičiau sužinosite, kiek gali kainuoti televizoriaus tvarkymas. Jeigu taisymui bus reikalingos papildomos dalys – tai gali brangiau kainuoti ir tuo pačiu  reikalauti daugiau laiko. Atvykęs meistras pirmiausia randa TV gedimą, atlieka diagnostiką ir kai tiksliai žino neveikimo priežastis – pasiūlomi tinkamiausi tvarkymo būdai, juolab, preliminariai nurodoma, kiek tai gali kainuoti.

  Jeigu Jums aktualesnis meistro išsikvietimas į namus – tokiu atveju sutaupysite, kadangi iškvietimas nieko nekainuoja*.

  * Išskyrus atvejus, kai: 1. meistrui apžiūrėjus indaplovę, nustatoma, kad ji nepataisomai sugedusi; 2. klientas pats nusprendžia įrenginio neremontuoti; 3. sutvarkyti galima, bet to daryti tiesiog neapsimoka. Tokiomis aplinkybėmis, paslauga apmokestinama 25,00 eurais.

  Papildomai Hisense televizorių remonto kaina apima ir garantinį laiko tarpą, kuris Hisense TV prasideda nuo 3 mėn. ir varijuoja priklausomai nuo gedimo priežasties. Smulkesnę info susižinosite pasitarę su meistrais su kuriais susisiekti galima greičiausiai telefonu.

  Salvata meistrams TV taisymas – kasdienybė. Beveik visos problemos gali būti išsprendžiamos.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95