Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Skubantiems mikrobangų krosnelė – būtinas virtuvės atributas, kuris pasirūpina, kad visada valgytumėte tik šiltą maistą. Net ir tokiu atveju, kai neturite laiko gaminimui. Tiesa, sugedusi mikrobangų krosnelė labai apsunkina kasdienybę, tad rekomenduojamas greitas jos tvarkymas pas Salvata meistrus.

  Jeigu sugedo Hotpoint mikrobangų krosnelė – nelaukite, kadangi naudodami netinkamai veikiančią įrangą galite problemą padaryti tik didesnę. Hotpoint mikrobangių remontas atliekamas Vilniuje ir Vilniaus rajone (50 km. aplink sostinę), tad jeigu reikia pagalbos – susisiekite. Po-garantinis remontas teikiamas pigiai, greitai ir lanksčiai, pagal kiekvieno kliento poreikius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Hotpoint po-garantinis mikrobangių taisymas Vilniuje

  Sugedus Hotpoint mikrobangei galimos dvi jos taisymo variacijos pas Salvata meistrus. Pirmiausia – meistrai gali atvykti iki Jūsų namų, biuro, garažo bei kitos vietos pagal Jūsų poreikius ir Jums labiausiai tinkamu metu. Iškviesti meistrus į namus galima dviem būdais:

  Telefonu: 8 700 800 95

  Susisiekus su meistrais, jeigu žinote, galite nurodyti tikėtiną Hotpoint mikrobangų krosnelės gedimą. Visgi, bet kuriuo atveju atvykę meistrai atliks diagnostiką ir susižinoję neveikimo priežastį pasiūlys tinkamiausią problemos sprendimo būdą. Pagal poreikius galima sugedusią techniką atvežti iki Salvata meistrų centro Jums labiausiai tinkamu metu. Centras įsikūręs Vilniuje: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės).

  Hotpoint mikrobangių remontas atliekamas 7 dienas per savaitę, tad Salvata meistrai lauks Jūsų tada, kai Jums patogiausia. Darbo laikas: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val. Prieš atvykstant siūlome paskambinti numeriu 8 700 800 95 ir meistrai Jus pasitiks. Viskas – tik dėl klientų patogumo.

  Hotpoint mikrobangių remonto kaina

  Atvykę meistrai pirmiausia atlieka diagnostiką bei randa Hotpoint mikrobangų krosnelės gedimo priežastį. Dažniausiai diagnostika trunka iki pusės valandos, retais atvejais – ilgiau. Radus gedimą pasiūlomas vienas arba keli tinkamiausi jo panaikinimo būdai ir klientas pasitaręs kartu su Salvata meistrais gali apsispręsti, kuris įrangos taisymo variantas jam atrodo tinkamiausias. Įvertinus gedimą bei kiek laiko reikės jam pašalinti – kinta ir paslaugos kaina. Žinoma, tvarkymui gali būti reikalingos specialios dalys, kurios padės ne tik laikinai sutvarkyti įrangos problemas, tačiau ilgam laikui pasirūpinti, kad mikrobangė daugiau negestų. Salvata meistrai užtikrina, kad remontui reikalingos dalys būtų kokybiškos, kad jos pasiektų meistrus taip greitai, kaip tik įmanoma. Taigi, klientui dėl nieko netenka sukti galvos, pigus ir greitas Hotpoint mikrobangių remontas leis vėl naudotis krosnele gana greitai. Nedideli ir vidutiniai gedimai dažniausiai sutvarkomi dar tą pačią dieną.

  Salvata meistrų suteikiamų paslaugų kainos – konkurencingos. Taisymas papildomai gauna garantija, kuri prasideda nuo 3 mėn. Jauskitės saugus, kad technika veiks puikiai, o pasikartojus gedimui – bus sutvarkyta visiškai nemokamai.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95