Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!





  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Jeigu norite kiekvieną dieną vilkėti odai malonius, kvapnius ir puikiai savo spalvą išlaikiusius drabužius – tokiu atveju greta skalbyklės būtina ir kokybiška džiovyklė, kuri padeda taupyti laiką. Sugedusios džiovyklės dažniausiai labai apsunkina kasdienybę, tad siūlome nesukti galvos dėl gedimų, o kreiptis į Salvata meistrus, kurie pasirūpins įrangos veikimu.
  Susisiekite su Salvata meistrais šiandien numeriu 8 700 800 95 arba pristatykite prietaisą į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202 Vilnius. LG džiovyklės remonto paslaugos teikiamos Vilniuje ir 50 km. aplink Vilnių. Nelaukite, kol LG džiovyklės gedimas taps toks didelis, kad jos tvarkyti nebebus verta. Spręskite problemas šiandien ir dabar! Paslaugos teikiamos 7 dienas per savaitę: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  LG po-garantinis džiovyklių taisymas Vilniuje

  Po-garantinis džiovyklių remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone teikiamas atvykus meistrui į namus arba Jums pasirūpinus džiovyklės pristatymu mūsų centre adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės). Atvykus pamatysite erdvę automobilių stovėjimo aikštelę iš kurios bus paimta sugedusi LG džiovyklė.

  Jeigu norite, kad meistras atvyktų į namus Jums tinkamiausiu metu, tokiu atveju susisiekite numeriu: 8 700 800 95 arba užpildykite užklausą internetu. Darbo dienomis taisymas dažnai trunka iki 24 valandų, tad greitai vėl galėsite naudotis džiovyklės funkcijomis.

  LG džiovyklių remonto kaina

  Jeigu sugedo džiovyklė – kuo greičiau kreipkitės į meistrus, kadangi mažos problemos šalinimas, gedimo taisymas kainuoja pigiau. LG džiovyklės remonto kaina kinta priklausomai nuo neveikimo pobūdžio bei reikalingų dalių, galiausiai, kiek laiko meistras dirba prie Jūsų technikos.

  Salvata meistrų paslaugų kainos nėra didelės, papildomai sutvarkytai džiovyklei yra teikiama nuo 3 mėn. garantija, tad pasikartojus gedimui – jis bus tvarkomas nemokamai. Taip Salvata užtikrina darbų kokybę.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Salvata meistrai vieningai bendradarbiauja bandydami sutvarkyti skirtingus džiovyklių gedimus. Taip garantuojamas ne tik greitas remontas, tačiau ir ilgalaikis rezultatas. Džiovyklės tvarkomos labai kruopščiai. Taisant vienas problemas paraleliai patikrinami ir kiti džiovyklės parametrai, kad po remonto ji tikrai veiklų sklandžiai ir ne tik kad nepasikartotų gedimai, tačiau neatsirastų naujų. Reguliariai naudojantis Salvata meistrų paslaugomis – taisymo kainos yra mažesnės, tad verta tapti lojaliu klientu.

  Jeigu tvarkant džiovykles bus reikalingos tam tikros dalys – mes jomis pasirūpinsime, tad klientams dėl nieko nereikia sukti galvos. Viskas – Jūsų patogumui, jog atrodytų, kad LG džiovyklė niekada ir nebuvo sugedusi.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95