Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje ir 50km aplink

  *Yra papildomų sąlygų
  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Nėra nieko maloniau, kaip vakare atsigulti į lovą, kurioje patalynė kvepia gaiva bei švara. Arba kasdien vilkėti baltus, tikrai baltus drabužius, kurie maloniai glunda prie odos, galiausiai, džiaugtis, kai be jokio vargo galima išsiplauti ant palaidinės išlietą kavą. Visiems šiems malonumams reikalinga kokybiška skalbimo mašina, kuri pasirūpintų Jūsų drabužių ir kitų tekstilės gaminių švara.

  Natūralu, kad sugedus Lotus skalbimo mašinai – daugelis imasi už galvos: o kaip gyventi dabar? Išeitis – Lotus skalbimo mašinų remontas, kurį atlieka geriausi meistrai. Neapsunkinkite sau gyvenimo – iškilus problemoms kreipkitės į tuos, kurie pagelbės, kai to labiausiai reikia.

  Buitinės technikos remontas – paslauga, kurią teikiame Vilniuje, tad, esant reikalui, mielai Jums pagelbėsime!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Lotus po-garantinis skalbyklių taisymas Vilniuje

  Lotus skalbimo mašinų remontas atliekamas Vilniuje ir Vilniaus rajone, tad sostinės gyventojai gali džiaugtis greitu, aukštos kokybės Lotus skalbyklės remontu už prieinamą kainą. Pagal kiekvieno asmens poreikius meistras gali atvykti iki Jūsų namų arba galite sugedusią skalbimo mašiną pristatyti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės).

  Lotus skalbimo mašinos remonto paslaugas suteikiamos pateikus užklausą, o tai padaryti galima dviem būdais:

  Telefonu: 8 700 800 95

  Lotus skalbimo mašinų remonto paslaugos teikiamos: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val.

  Kadangi dirbame septynias dienas per savaitę – operatyviai reaguojame į kiekvieną iškvietimą. Jeigu užklausa pateikiama darbo dienomis – dažniausiai skalbimo mašina sutvarkoma per 24 valandas nuo užklausos pateikimo. Suprantame, kad gyvenimas be skalbyklės – sudėtingas, tad norime padėti Jums vėl džiaugtis kasdienybe.

  Lotus skalbimo mašinų remonto kaina

  Lotus skalbyklių remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone teikiamas ne tik greitai,  tačiau ir patrauklia kaina, tad susisiekite, jeigu Jums reikia pagalbos. Pateikus užklausą internetu arba telefonu – mes galėsime preliminariai nurodyti, kiek kainuos taisymas. Kadangi kainoraščiai kinta priklausomai nuo Lotus skalbyklės gedimo – nurodyti kainų negalime labai tiksliai. Visgi, bandysime apibrėžti ribas, kad galėtumėte įvertinti savo galimybes bei poreikius.

  Lotus skalbimo mašinų taisymo kaina gali skirtis priklausomai nuo:

  1. Meistro laiko, reikalingo automatinės ar pramoninės skalbimo mašinos remontui.
  2. Kiek ir kokių dalių reikia skalbyklės tvarkymui.
  3. Gedimo pobūdžio.

  Šie trys kriterijai nustatomi tik atlikus buitinės technikos diagnostiką, taigi kuo greičiau susisieksite su Salvata profesionalais – tuo greičiau žinosite, kiek Jums kainuos taisymas. Galiausiai, darbams suteikiama garantija nuo 3 mėn. nepriklausomai nuo to, ar meistras atvyksta į namus, ar skalbyklė yra pristatoma į mūsų remonto centrą.

  Sugedus Lotus skalbyklei nebandykite problemos spręsti patys, kadangi tai dažnai sukelia dar daugiau problemų, tad meistrams jų tvarkymui tenka skirti ne tik daugiau laiko, tačiau kai kuriais atvejais net pirkti brangesnes detales. Palikite darbus tiems, kuriems tai – “kasdieninė duona”.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95