Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Nėra nieko maloniau, kaip kad rytą pradėti nuo garuojančios, kvapnios kavos puodelio. Tiesa, tą malonumą gali sugadinti sugedęs kavos aparatas, kuris laikinai trukdo mėgautis įprastais ritiniais ritualais. Salvata meistrai pasirūpins, kad kiekvienas Jūsų rytas būtų tobulas, kadangi darbo dienomis pateikus užklausą dėl Monix kavos aparato gedimo – jis dažniausiai sutvarkomas per 24 valandas. Dirbame visas 7 dienas per savaitę, tad kreipkitės, kai tik iškilo problema. Monix kavos aparatų remontas teikiamas Vilniuje ir sostinės rajone.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Monix po-garantinis kavos aparatų taisymas Vilniuje

  Jeigu sugedo Monix kavos aparatas – susisiekite su Salvata meistrais Jums tinkamiausiu būdu. 7 dienas per savaitę galite skambinti telefono numeriu: 8 700 800 95. Arba galite užpildyti internetiniame puslapyje esančią užklausą, kuri, vos tik ją išsiųsite, mus pasieks. Užsisakius paslaugą – meistrai atvyks į Jūsų namus  ir pasirūpins, kad automatinis Monix kavos aparatų remontas būtų greitas, pigus ir kokybiškas.

  Jeigu turite galimybę atvežti kavos aparatą iki mūsų centro adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės) – lauksime Jūsų. Prieš atvykdami paskambinkite nurodytu numeriu ir atvažiavus į centrą meistrai ateis pasitikti Jūsų. Paslaugos teikiamos 7 dienas per savaitę: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val., tad laukiame Jūsų visada, kai tik ištiko problema.

  Monix kavos aparatų remonto kaina

  Monix kavos aparatų remontas kainuoja skirtingai, kadangi tai lemia gedimo priežastis. Tiksliausius kainoraščius galėsime nurodyti tik įvertinę gedimo priežastį ir nusprendę – koks gedimo tvarkymo būdas yra tinkamiausias. Remontas kainuos kiek daugiau, jeigu jam bus reikalingos specialios dalys. Tiesa, Salvata meistrai jomis pasirūpins, kad dėl nieko nesukite galvos. Į aparatus integruojamos geriausios kokybės, pripažintų gamintojų dalys, kurios užtikrins ilgametį technikos veikimą.

  Po-garantinis remontas kainuoja nuo 25 eurų. Į kainą įeina ir garantija, kuri prasideda nuo 3 mėnesių. Tai reiškia, kad atsikartojus gedimui – jis bus sutvarkomas visiškai nemokamai.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Ilgametė patirtis išmokė į kiekvieno kliento problemą žiūrėti lanksčiai ir suteikti jam ne tik profesionalias Monix kavos aparatų remonto paslaugas,  tačiau ir garantuoti malonų aptarnavimą, kuris neatsiejamos nuo kokybės. Taisymas atliekamas greitai, kadangi Salvata komandoje dirba tik patys geriausi meistrai, kurie pasitardami vieni su kitais greitai randa problemos priežastį ir tinkamiausią jos sprendimą. Kadangi sudėtingų Monix kavos aparatų taisymas gali reikalauti kiek daugiau laiko  – pasirūpinsime, kad jums nemokamai būtų pristatyta pakaitinė technika, kuri leis mėgautis skaniais rytais.

  Salvata meistrai paslaugas teikia Vilniuje ir Vilniaus rajone (50 km. aplink miestą), tad sostinės gyventojai gali džiaugtis, kad sugedus kavos aparatui netoli yra meistrai, kurie pasirūpins technika pigiai, greitai, kokybiškai. Jeigu turite klausimų – visada galite susisiekti su meistrais telefonu 8 800 700 95. Konsultacija Jums nieko nekainuos.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95