Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Sugedusios viryklės labai apsunkina kasdienybę, kadangi gaminimas – daugelio žmonių ritualas. Tiesa, galime tik pasidžiaugti, kad Salvata meistrų teikiamas Schlosser viryklių remontas vykdomas 7 dienas per savaitę, tad nepriklausomai nuo to, kada atsiranda gedimas – jau kitą dieną orkaitė gali veikti puikiai. Patikėkite viryklių remontą tiems, kurie tai daro jau daugiau nei 20 metų! Kruopštumas, atsakingumas, atsidavimas bei didelis noras padėti – svarbiausi Salvata meistrų prioritetai, tad kai reikia pagalbos – kreipkitės į profesionalus kuo greičiau.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Schlosser po-garantinis viryklių taisymas Vilniuje

  Schlosser viryklių remontas teikiamas Vilniuje ir Vilniaus rajone (50 km. aplink miestą.). Jeigu sugedo Jūsų Schlosser viryklė ir norite, kad meistras atvyktų į namus – tokiu atveju susisiekite su juo telefonu: 8 700 800 95 arba užpildykite internetinę užklausą. Darbo dienomis paslaugos dažniausiai pradedamos teikti per 24 valandas nuo užklausos pateikimo, tad taupykite savo laiką ir jau kitą dieną po gedimo naudokitės virykle. Salvata meistrų darbo valandos yra ilgos: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val., tad pagalba vis visada šalia, kai Jums jos reikia.

  Tiesa, galimas ne tik paslaugos suteikimas atvykstant į namus, tačiau ir technikos priėmimas mūsų punkte. Vietoje tvarkomas tiek dujinių, tiek indukcinių, galiausiai, elektrinių viryklių gedimas. Nepriklausomai nuo veikimo principo – mūsų meistrai pasirūpins greitu ir pigiu problemos šalinimu. Po-garantinis Schlosser viryklių remontas teikiamas adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės). Atvykus sustokite mūsų privačioje stovėjimo aikštelėje, o meistrai padės viryklę nusinešti iki centro.

  Schlosser viryklių remonto kaina

  Salvata meistrai pasirūpins, kad Schlosser viryklių remontas būtų ne tik greitas, tačiau ir kaina – maža. Žinoma, remonto kaina kinta priklausomai nuo gedimo, tad tik įvertinę gedimo priežastis galėsime tiksliau nurodyti – kiek kainuos problemos šalinimas. Meistras pasirūpins, kad jeigu viryklės tvarkymui bus reikalingos specialios dalys – Jums dėl nieko netektų sukti galvos, Salvata pati atsigabens kokybiškas dalis. Juolab, remontas teikimas kartu su garantiniu aptarnavimu, kuris tęsiasi daugiau nei 3 mėnesius.

  Jeigu jau žinote tikslų gedimą ir norite susižinoti, kokia bus remonto kaina – susisiekite su Salvata meistrais telefonu: 8 700 800 95.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Salvata – tai ne tik remontas. Įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 3 000 skirtingų organizacijų, kurios užtikrina ne tik sklandų viryklių tvarkymą, tačiau ir socialines akcijas, nuolaidas. Išskirtinis Salvata bruožas, kad įmonėje kiekvienas dirbantis meistras turi daugiau nei 10-ies metų patirtį viryklių tvarkymo darbuose. Tai padeda net ir pačias sunkiausias problemas išspręsti greitai, lanksčiai ir patrauklia kaina.

  Pamačius viryklių gedimus – nelaukite, kol problema bus didesnė. Kreipkitės į Schlosser meistrus, kurie pasiruošę net ir didžiausią gedimą priimti kaip iššūkį.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95