Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Lietuviai gana dažnai namuose integruoja Thermex boilerius, kurie pasirūpina, kad namuose visada būtų šilto vandens, tačiau tai nereikalautų kietojo kuro katilo kūrimo. Boileriai veikia nepastebimai. Vienu metu gali pakaitinti net kelis kubus vandens, tad nieko keisto, jog daugeliui žmonių ši įranga yra svarbi kasdienybės dalis. Tiesa, sugedus Thermex boileriams galimas greitas ir pigus jų tvarkymas. Susisiekite su Salvata meistrais, kurie pasirūpins, kad atsiradę gedimai nesutrikdytų Jums kasdienybės. Paslaugos teikiamos 7 dienas per savaitę, tad tikėtina, kad atsiradęs gedimas bus sutvarkytas dar tą pačią dieną. Patogu? Tikrai taip ir svarbiausia, kad kainos – konkurencingos.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Thermex po-garantinis boilerių taisymas Vilniuje

  Jeigu sugedo Thermex boileris – svarbiausia yra nelaukti, kadangi netvarkomi gedimai gali darytis vis didesni. Juolab, boilerių tvarkymui gali būti reikalingos specialios dalys, kurių atsiuntimo teks laukti, tad tokiu atveju tvarkymas pareikalaus dar daugiau laiko. Kuo anksčiau kreipkitės į Salvata meistrus – tuo paslaugos bus suteikiamos greičiau.

  Salvata meistrai pagal Jūsų poreikius gali atvykti į Jūsų namus. Šis variantas pasirenkamas dažnai, kadangi Thermex boileriai yra gana dideli, tad jų transportavimas kartais gali reikalauti specialios auto priemonės. Tokiu atveju išsikvietus miestus į namus – sutaupysite ne tik laiko, tačiau ir pinigų.

  Susisiekti su meistrais galima dviem būdais:

  Telefonu: 8 700 800 95

  Jeigu, visgi, Jums atrodo, kad paslaugos bus suteikiamos greičiau taip – galite atsivežti Thermex boilerį į centrą pats. Tokiu atveju Salvata meistrai laukia Jūsų adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės).

  Kadangi Salvata meistrai dirba visas 7 dienas per savaitę ir tuo pačiu švenčių dienomis – susisiekite Jums patogiausiu metu. Darbo laikas: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 16 val. Dažniausiai iki Jūsų namų atvykstama per 24 valandas nuo užklausos pateikimo ir jeigu problema nėra didelė – sutvarkoma to paties atvykimo metu. Lygiai taip pat laiko tarpas per kurį boileris bus tvarkomas vietoje kinta nuo gedimo priežasties. Jeigu remontui atlikti bus reikalingos specialios dalys – tvarkymas gali trukti ilgiau. Kadangi teks pasirūpinti specialiomis tvarkymo priemonėmis.

  Thermex boilerių remonto kaina

  Atvykus į Jūsų namus arba taisymo centre meistrai pirmiausia ieško boilerio gedimo priežasties, kurią nustačius galima pateikti detalesnius kainoraščius. Kaip jau minėjome, remontui gali reikėti specialių dalių. Salvata meistrai pasirūpins, kad visos reikalingos dalys būtų užsakytos, tad klientams dėl nieko netenka sukti galvos. Tiesa, užsisakius dalis gali pakisti ne tik remonto kaina, tačiau ir laikotarpis per kurį Thermex boileris bus sutvarkytas. Tiesiog užsisakant dalis iš užsienio tenka laukti, kol jos pasiekia Salvata meistrus. Taigi, svarbu kuo anksčiau kreiptis dėl atsiradusio gedimo ir geriausia dar tada, kol problema yra gana maža ir kol jos tvarkymas kainuoja mažai.

  Salvata meistrai paslaugas teikia Vilniuje ir Vilniaus rajone. Tvarkymas atliekamas greitai, kokybiškai, pigiai ir teikiant konsultacijas klientams.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95