Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Mūsų meistrai  priims jūsų boilerį remonto centre bei jį sutaisys ir diagnozuos esamas problemas. Turime didelę patirtį remontuodami įvairių gamintojų boilerius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Boilerių atgabenimas į remonto centrą

  Jeigu susidūrėte su dideliais sunkumais, visada Salvata meistrai yra pasiruošę priimti jūsų užsakymą. Susisiekite konsultacijai telefonu  8 700 800 95 ir pristatykite buitinę techniką adresu: Chemijos g.17C, Kaunas

  Kodėl verta mus rinktis?

   Boilerių remontas gali būti atliekamas mūsų remonto centre. Dirbame ir Kauno mieste, ir rajone. Taip pat galime pasiūlyti užsakyti sertifikuotas detales, jeigu norite remontuoti patys. Taisymo darbams suteikiama garantija.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Boilerių remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų tarp jų didelis kiekis boilerių ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Boilerių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Boilerių remontas atliekamas Salvata technikos servise. Jūs galite susisiekti konsultacijai arba iš karto pristatyti techniką į remonto centrą.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  D.U.K

  Kaip greitai galite sutvarkyti boilerius?

  Boilerių taisymas Kaune paprastai trunka nuo poros valandų iki daugiau nei vienos paros. Tai priklauso nuo įrenginio bei gedimo tipo.

  Kokios yra boilerių remonto kainos?

  Šio remonto kaina priklauso nuo gedimų tipo ir sudėtingumo bei modelio retumo. Meistrai, apžiūrėję įrenginius įsivertina preliminarią kainą. Bazinės remonto kainos prasideda nuo 45€. Kitų remonto darbų kainos jums pristatomos identifikavus gedimą. Vieni darbai kainuoja pigiau, o kiti – brangiau.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Už boilerių remontą Kaune atsiskaityti galima grynais pinigais, kortele bei bankiniu pavedimu.