Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Norite užsakyti reikiamą detalę?

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką

  Tinkamai veikiantis boileris turi per trumpą laiką pašildyti vandenį, taip pat, neskleisti jokių keistų garsų, vanduo neturi iš jo bėgti. Pamačius, kad sistema veikia ne taip sklandžiai kaip iki šiol – turėtumėte kviestis meistrus, kurie randa gedimus ir pasiūlo tinkamiausius jo šalinimo būdus.

  Dažniausiai gedimams pašalinti reikalingos pakaitinės detalės, kurios gali net ir seno modelio vandens šildymo įrangą prikelti naujam gyvenimui.

  Tinkamas dalių pasirinkimas – su profesionalais

  Neturint patirties boilerių taisymo darbuose – pakaitinių arba atsarginių dalių pasirinkimas gali būti labai sunkus darbas. Juk net ir tiksliai žinant ko reikia – būtinai turite įvertinti visas dalies charakteristikas, kurios gali labai varijuoti. Pirkti bus kur kas paprasčiau, jeigu pasikliausite mūsų meistrų patirtimi, kuri yra ilgalaikė, taip pat, labai įvairi, o kuo daugiau praktikos – tuo daugiau žinių.

  Salvata bendradarbiauja tik su patikimais gamintojais, tad gausite ne tik labiausiai Jūsų boileriui tinkamas, tačiau ir geros kokybės dalis.

  Boilerių dalių kainos

  Iš Salvata boilerių dalis užsisakykite pigiau. Ilgą laiką bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, platintojais, tad galime pasiūlyti išties konkurencingas kainas.

  Boilerių dalys internetu

  Vandens šildytuvų dalys internetu užsakomos labai greitai ir paprastai. Užpildykite užklausos formą nurodant – kokios dalys arba kokia dalis Jums yra reikalinga, taip pat – konkretizuokite gedimą. Meistras įvertinęs įrangą bei gedimą pasiūlys tinkamiausias dalis sistemos tvarkymui. Jei gyvenate Vilniuje ar Vilniaus rajone – galite užsisakyti ir mūsų meistrų paslaugas, kuomet pakaitinės boilerių dalys bus pakeičiamos naujomis. Taip sutaupysite savo laiką!

  Dažniausiai perkamos boilerių dalys

  Dažniausiai klientų užsakomos boilerių dalys išduoda ir gedimus su kuriais tenka susidurti aktyviausiai turint vandens šildytuvus. Labiausiai perkami yra: termometrai, kurie būtini tikslingam temperatūros sekimui, kaitinimo elementai, kurie metų eigoje dažniausiai turi būti keičiami naujais, termostatas, taip pat ir anodai, kurie yra labai įvairūs, tad tinkamo Jūsų vandens šildymo sistemai pasirinkimas – labai svarbus. Taip pat aktyviai perkami ir boilerio flanšai, dalių riebokšliai, tarpinės, vožtuvai ir kitos dalys, kurios gali sugrąžinti sistemai tikslingą funkcionalumą.