Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Detalių užsakymai Vilniuje ir Kaune

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką


  Dulkių siurbliai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, tačiau visiškai natūralu, kad metų eigoje jie dėvisi. Tiesa, radus gedimą dažniausiai tereikia pakeisti tam tikras dalis, kad įranga vėl puikiai veiktų ir pasirūpintų Jūsų namų švara bei gaiva.

  Gedimams rasti ir pakaitinėms dalims pasirinkti – būtinai tarkitės su meistrais, kurie dirba šioje sferoje, tad gali suteikti išsamias rekomendacijas ir padėti rasti tai, ko reikia Jūsų įrangai. Taip pat pamačius, kad siurblys veikia ne taip kokybiškai kaip kad iki tol – nenaudokite jo, kol rastas gedimas nebus sutvarkytas. Kitu atveju maži gedimai gali virsti dideliais, galiausiai, tvarkymas bus brangesnis ir reukalaus daugiau laiko.

  Meistrų patarimai – Jūsų patogumui

  Mūsų meistrai gali pasigirti ilgamete patirtimi, tad konsultacijos dėl tinkamiausių dalių pasirinkimo – nuoširdžios ir tuo pačiu veiksmingos. Suprantama, kad netvarkant siurblių sunku ne tik rasti gedimus, tačiau ir juos žinant suvokti – kokios pakaitinės dalys yra reikalingos. Tam ir yra mūsų meistrai, kurie teikia patarimus, pataria, kokias dalis pirkti, kurios labiausiai tinka Jūsų siurbliui ir ne tik išspręs gedimą, tačiau ir užtikrins ilgalaikį funkcionalumą.

  Dulkių siurblių dalių kainos

  Mūsų siūlomos dulkių siurblių dalys yra ne tik geros kokybės, patvarios, kadangi bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, tačiau taip pat ir konkurencingomis kainomis. Galime pasiūlyti ne tik pakaitines, tačiau ir atsargines dalis, kurios visada turėtų būti po ranka. Tokiu atveju atsiradus gedimams – jie bus greitai pašalinti.

  Dulkių siurblių dalys internetu

  Užsisakyti reikalingas dalis – paprasta. Tereikia užpildyti mūsų užklausos formą, nurodyti, kad Jums reikalinga dalis dulkių siurbliui, žinoma, konkretizuoti pačią dalį, dar geriau – aprašyti gedimą. Kuo daugiau mūsų meistrai žinos – tuo tinkamesnę dalį pasiūlyti galės. Vilniuje teikiamos ir pakaitinių dalių montavimo paslaugos, tad viskas, ko reikia, kad siurblys vėl veiktų puikiai – vienoje vietoje.

  Populiariausios dulkių siurblių dalys

  Tam tikros dulkių siurblių detalės perkamos dažniau nei kitos. Tiesiog ir tam tikri gedimai – dažnesni, pasitaiko skirtingų gamintojų technikoje. Tai yra varikliai, kurie metų eigoje dėvisi ir labai svarbu, kad pakaitinis variklis atitiktų Jūsų turimo siurblio parametrus. Taip pat dažnai reikalingas diržas siurbliui, jungikliai, žarnos laikikliai, antgaliai bei filtrai, kurie turi būti valomi siekiant užtikrinti jų ilgaamžiškumą. Visgi, galiausiai filtrus vis tiek teks keisti naujais, kadangi tik tokiu atveju siurblys veiks tinkamai. Šlapio valymo siurbliams taip pat reikalingos ypatingos filtravimo sistemos, vandens talpos bei kitos dalys.

  Sugrąžinti funkcionalumą net ir seno modelio dulkių siurbliui yra įmanoma, tik svarbu pasirinkti tinkamas pakaitines dalis, kurios užtikrins funkcionalumą bei našumą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95