Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Norite užsakyti reikiamą detalę?

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką

  Gartraukis gali pasirūpinti, kad virtuvės patalpoje išvengsite nuolatinio dūmų kvapo, taip pat, degėsių kvapo įsigėrimo į baldus bei kitus kambaryje esančius daiktus. Žinoma, metų eigoje net ir pati geriausia įranga dėvisi, tad jeigu Jūsų turimas gartraukis veikia ne taip gerai iki įsigijimo pradžioje, tikėtina, kad atsirado gedimai, kuriuos diagnozuoti bei pašalinti gali meistras.

  Daugeliui sutvarkyti reikalingos pakaitinės gartraukių dalys. Rasti tinkamiausias be patirties – sunku, tačiau labai svarbu, kadangi skirtingos dalys skiriasi savo charakteristikomis.

  Mūsų meistrų pagalba Jums

  Salvata meistrai dirba Jums, kad galėtumėte negaišti savo laiko, tačiau įsigyti tas pakaitines dalis, kurios tinka būtent Jūsų buitinei technikai. Taip pat patariama, kokios atsarginės dalys turi būti namuose, kad sugedus įrangai – būtų galima greitai pakeisti ir grąžinti funkcionalumą.

  Gartraukių detalės varijuoja charakteristikomis, tad vienos Jūsų buitinei technikai tinka labiau, o kitos – mažiau. Palikite parinkimo darbus mūsų meistrams, kurių patirtis leidžia rasti optimaliausią variantą.

  Gartraukių dalių kainos

  Galime pasiūlyti ne tik geros kokybės, tačiau taip pat ir konkurencingos kainos dalis, kurios kainuos pigiau užsisakant didelius komplektus arba palaukus akcijos. Sekite mūsų pasiūlymus ir pasinaudokite galimybėmis.

  Dalių užsakymas internetu

  Užsisakyti ir pirkti dalis internetu – labai paprasta. Tereikia užpildyti mūsų užklausos formą, kurioje turite nurodyti, kad ieškote dalių gartraukiui, taip pat detalizuoti – kokio tipo dalis reikalinga. Siūlome nurodyti – koks gedimas, kadangi pagal tai mūsų meistrai gali rasti tinkamiausią, labiausiai tinkančią būtent Jūsų turimam gartraukiui. Vilniuje, pagal poreikius, galime dalis ir įmontuoti, senas pakeisti naujomis.

  Dažniausiai perkamos gartraukių dalys

  Sugedus gartraukiui labai svarbu rasti gedimą ir jam sutvarkyti – tinkamas dalis, kurios gali sugrąžinti buitinei technikai funkcionalumą. Dažniausiai tenka keisti gartraukių ventiliatorius, kurie metų eigoje dėvisi ir tai yra visiškai natūralu. Taip pat ilgus metus eksploatuojant turi būti keičiami filtrai, kurie užsikemša nuo riebalų, žinoma, jeigu technika naudojama labai dažnai – tenka keisti ir variklius. Labai svarbu pasirinkti Jūsų technikai tinkamą, kadangi tik tokiu atveju sistema veiks sklandžiai.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95