Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Detalių užsakymai Vilniuje ir Kaune

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką


  Šaldytuvai nėra lepi buitinė technika, tačiau kai jie sugenda – taisymui yra būtinos pakaitinės dalys, kurios gali sugrąžinti funkcionalumą. Žinoma, labai svarbu ne tik tiksliai žinoti gedimą, tačiau taip pat ir atsakingai pasirinkti tinkamas dalis, kurios padės šaldytuvui vėl veikti nepriekaištingai. Ieškokite ne tik pagal gamintoją, tačiau ir kitus kriterijus. O kadangi jų tiek daug ir jie tokie įvairūs – pasinaudokite mūsų paslaugomis.

  Patarsime, kokios šaldytuvų dalys labiausiai tinka Jūsų buitinei technikai, kad ji vėl veiktų puikiai ir kartą sutvarkius – ilgus metus nebekeltų jokių problemų.

  Mūsų paslaugos – Jūsų patogumui

  Pakaitinės bei atsarginės šaldytuvų dalys yra labai įvairios, tad rasti tinkamas gali būti sudėtinga. Taupantiems laiką siūlome pasinaudoti mūsų meistrų paslaugomis, kurių patirtis leidžia ne tik greitai, tačiau rasti tokias dalis, kurios tinkamiausios Jūsų buitinei technikai.

  Salvata bendradarbiauja tik su gerą vardą turinčiais gamintojais, kurie gali pasiūlyti aukštos kokybės dalis, kurios atitinka konkretaus šaldytuvo poreikius. Tinkamas pritaikomumas yra būtinas, kadangi tik taip gali būti sutvarkomi šaldytuvo gedimai arba suteikiama jam daugiau funkcionalumo.

  Šaldytuvų dalių gamintojai

  Bendradarbiaujame tik su patikimais, žinomais gamintojais, kuriems taip pat, kaip ir mums, yra svarbu, kad sutvarkyta kliento buitinė technika veiktų sklandžiai ir daugiau nebekeltų rūpesčių.

  Šaldytuvų dalių kainos

  Galime pasiūlyti ne tik labai skirtingų gamintojų dalis, tačiau tai pat ir labai įvairių kainų, kad kiekvienas rastų visapusiškai jam labiausiai tinkamą variantą. Nuo kainuojančių pigiau iki brangesnių, kurios dažniausiai užtikrina ir geresnę kokybę. Detalės parduodamos konkurencingomis kainomis, tad šaldytuvo remontą atliksite pigiai. Pirkti internetu verta, kadangi sutaupysite daug laiko, gausite profesionalias konsultacijas, galiausiai – nepermokėsite.

  Šaldytuvų dalys internetu

  Jeigu norite, kad šaldytuvas vėl veiktų puikiai – tokiu atveju siūlome užsisakyti reikalingas dalis internetu ir jos bus greitai pristatomos iki Jums labiausiai tinkamos vietos. Vilniuje bei Vilniaus rajone galime jas pristatyti ir tinkamai įdėti, kad įranga vėl veiktų.

  Jums tereikia užpildyti mūsų užklausos formą, kurioje turite pasirinkti – kokia šaldytuvo dalis reikalinga. Taip pat pažymėkite papildomas pastabas, pavyzdžiui, koks gedimas arba užsisakykite Salvata meistrus, kad jie dalis ne tik atvežtų, tačiau ir įdiegtų. Viskas – vienoje vietoje, klientų patogumui.

  Populiariausios šaldytuvų dalys

  Galime pasiūlyti ne tik labai skirtingų gamintojų ir tuo pačiu skirtingų kainų dalis, tačiau taip pat ir labai platų jų pasirinkimą. Viskas – vienoje vietoje, kad patogu būtų ir tiems, kuriems reikalingos kelios dalys šaldytuvui arba kitai buitinei technikai. Dažniausiai užsakomi termostatai, kurie turi veikti tinkamai, kad įranga šaldytų, taip pat – vandens filtrai. Pas mus galite užsisakyti ir durų vyrius, kurie metų eigoje dėvisi, šaldytuvų rankenas, stalčiukus, laikiklius, lentynas… Metų eigoje dažnai tenka keisti ir kompresorius, taip pat – durų tarpines, kurios padeda durims tinkamai užsidaryti ir tuo pačiu šaldytuvui veikti. Tokia maža smulkmena gali visiškai sustabdyti buitinės technikos veikimą, tad gerai bent kelias turėti atsargoje, kad tai tarpinės susidėvi – būtų pakeičiamos naujomis. Liko nepaminėtos daugelis kitų dalių, kurios tinkamos ne tik naujo modelio, tačiau ir seniems šaldytuvams.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95