Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Detalių užsakymai Vilniuje ir Kaune

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką


  Sparnuotės šaldytuvams

  Nors Salvata buitinės technikos servisas atlieka remonto darbus, mes taip pat galime pasiūlyti atsargines dalis Jūsų technikai! Šaldytuvų tvarkymui dažniausiai reikia įsigyti atsarginių dalių, kurios užtikrina, kad po tvarkymo darbų šaldytuvas veiks taip kaip ir anksčiau. Sparnuotės šaldytuvams – šios dalys padės išspręsti Jūsų problemą. Susitvarkykite savo šaldytuvą patys. Būna ir tokių atvejų, kad keičiant dalis patiems pritrūksta patirties, todėl visada galite kreiptis į mūsų servisą, kuris teikia remonto paslaugas.

  Sparnuotės šaldytuvams internetu

  Mūsų patirtis rodo, kad šaldytuvai gali sugesti bet kuriuo paros metu, todėl siūlome atlikti užsakymą mūsų internetinėje svetainėje, kurioje užsakymą galite pateikti bet kuriuo paros metu, o vienas iš daugelio mūsų specialistų suras geriausią pasiūlymą ir su Jumis susisieks jau kitą ar net tą pačią dieną. Sparnuotės šaldytuvams yra ne išimtis! Pirkdami internetu taip pat sutaupysite laiko.

  Kokybės garantija

  Mūsų siūlomos šaldytuvų dalys yra itin kokybiškos, patvarios. Mums yra svarbu, kad visi klientai liktų patenkinti, todėl galite nedvejoti. Kokybiškos detalės užtikrins, kad Jūsų šaldytuvas veiks taip kaip anksčiau. Jei turite klausimų dėl užsakomų dalių – kreipkitės į mus, mielai Jums padėsime.

  Sparnuotės šaldytuvams už priimtiną kainą

  Sparnuotės šaldytuvams – pigiau! Turime daugybė tiekėjų, kurių dėka galime pasiūlyti dalis už žemesnę kainą. Jums tereikia užpildyti užklausos formą arba paskambinti į mūsų servisą telefonu ir mes pasirūpinsime, kad pristatymo procesas būtų greitas ir paprastas.

   

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95