Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Detalių užsakymai Vilniuje ir Kaune

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką


  Skalbimo mašinų riebokšliai

  Salvata buitinės technikos servisas gali Jums padėti! Mes siūlome įvairias buitinės technikos dalis, kurios atitinka aukštos kokybės standartus. Skalbimo mašina gali būti nenuspėjama, todėl mums yra svarbu užtikrinti, kad mūsų klientai visada gautų norimą dalį, kuri leistų atlikti remonto darbus. Skalbimo mašinų riebokšliai – šios dalys padės išspręsti Jūsų problemą, todėl greitu metu nereikės prisiminti iškilusių nemalonumų. Asmenys, kurie neturi konkrečios technikos remonto patirties tvarkant ypač sudėtingus gedimus – remontuoti nerekomenduojame. Šią paslaugą rekomenduojame rinktis tiems, kurie jau turi patirties ir savarankiškai gali susitvarkyti buitinę techniką. Jeigu reikalingas skalbimo mašinos remontas, kreipkitės į mūsų meistrus – mielai pagelbėsime. Salvata profesionalų komanda teikia remonto paslaugas. Per visus įmonės gyvavimo metus atlikome virš 100000 remonto darbų, prijungimų, diagnostikų.

  Skalbimo mašinų riebokšliai internetu

  Ilgalaikė patirtis rodo, kad žmonės vis dažniau bando susitvarkyti buitinę techniką patys, todėl siūlome platų dalių asortimentą internetu. Skalbimo mašinų riebokšliai yra ne išimtis! Visas dalis galite užsisakyti iš mūsų internetinės svetainės užpildžius formą ar tiesiog paskambinus telefonu į mūsų servisą. Mes taip pat teikiame konsultacijas, kurių metu galėsime Jums padėti išsirinkti tinkamą dalį skalbimo mašinai.

  Kokybės garantija

  Per laiką atrinkome tik tokias dalis, kurios ne tik patenkintų mūsų klientų norus, bet ir atitiktų aukštos kokybės standartus. Mes esame įsitikinę, kad gera kokybė yra vienas iš svarbiausių kriterijų, kuris užtikrina, jog pakeitus tam tikrą dalį gedimas daugiau nepasikartos. Pirkdami internetu ne tik sutaupysite laiko, bet ir gausite visas dalis už konkurencingą kainą.

  Skalbimo mašinų riebokšliai už priimtiną kainą

  Mūsų partneriai visada padeda gauti Jums norimas dalis už žemiausią kainą, todėl siūlome užsakymą atlikti jau šiandien! Skalbimo mašinų riebokšliai ir kitų dalių kainų skirtumas svyruoja tarp skirtingų tiekėjų, bet mūsų ilgalaikis bendradarbiavimas leis įsigyti skalbimo mašinos dalis pigiau.

   

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95