Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  • Tvarkome visų tipų kaitlentes.
  • Dirbame Vilniuje, Kaune ir šių miestų rajonuose.
  Nesunku pastebėti, kad kaitlentė yra vienas svarbiausių įrenginių namuose – juk karštu maistu norisi mėgautis kasdien. Būtent dėl šios priežasties daugybė žmonių skiria ypatingą dėmesį kaitlentės pasirinkimui, tačiau vien tik įsigyti nepakanka – prietaisą būtina pajungti. Tai, kaip atrodys ir bus vykdomas šis procesas, priklausys nuo daugybės veiksnių, kadangi kaitlentės yra įvairių tipų bei modelių. Tačiau nors kiekvienu pirkiniu yra gaunama ir pajungimo schema, geriausias pasirinkimas yra profesionalus orkaitės pajungimas.

  Kodėl verta rinktis profesionalų kaitlentės pajungimą?

  Kaitlentės pajungimas, nepriklausomai nuo prietaiso tipo bei modelio, yra procesas, kuris reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių. Jų neturint, galimos įvairios pasekmės. Atliekant darbus patiems, tikimybė, kad darbas nebus atliktas kokybiškai – labai didelė. Dėl šios priežasties gedimai gali būti dažnesni, o tarnavimo laikas – trumpesnis. Taip pat svarbu akcentuoti, kad kaitlentės pajungimas – procesas, kuriam atlikti reikia specialių įrankių, tad dažnas jų savo namuose tiesiog neturi. O pirkimas – nėra ekonomiškas sprendimas, nes negalite būti tikri, kada prireiks šios įrangos. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti laiko sąnaudų. Taigi, profesionalus kaitlentės pajungimas – geriausias sprendimas, nes tik tokiu atveju bus užtikrinta aukščiausia proceso kokybė; pavyks išvengti dažnų gedimų ar trumpesnio nei įprasta tarnavimo laiko, o taip pat – jums nereikės pirkti specialių įrankių ir gaišti laiko.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinės kaitlentės pajungimas

  Profesionaliai pajungiame įmontuojamas elektrines ir elektrines indukcines kaitlentes prie 220V ir 380V elektros tinklo įvado.
  DĖMESIO! Pajungdami elektrinį kaitinimo paviršių savarankiškai, rizikuojate nepataisomai sugadinti prietaisą ar sutrikdyti sveikatą. Neteksite gamyklinės prietaiso garantijos.
  Jei ketinate pajungti naują elektrinę kaitlentę ar virtuvinį komplektą su orkaite, mes pasiruošę Jums padėti. Pajungimui ir panaudotoms medžiagoms suteiksime garantiją, taip pat liks galioti gamyklinė garantija prietaisui.

  Taip pat pajungiame ir indukcines bei dujines kaitlentes

  Salvata – norintiems geriausių rezultatų

  Jei reikalingas profesionalus kaitlentės pajungimas, verta kreiptis į Salvatą. Ne tik todėl, kad yra siūlomi itin įvairūs sprendimai (indukcinės, elektrinės, dujinės kaitlentės pajungimas – 4 laidai, kaitlentes pajungimas – 5 laidai, indukcinės kaitlentės pajungimas – 220v; orkaitės ir kaitlentės pajungimas). Mūsų meistrai operatyviai reaguojama į iškvietimus, tad dažnu atveju dar tą pačią ar kitą dieną galima apžiūrėti įrenginį.
  Salvata meistrai puikiai supranta, kad norint mėgautis ilgu ir kokybišku įrenginio tarnavimu, yra reikalingas ne tik profesionalus kaitlentės pajungimas, bet ir tinkama jos priežiūra, naudojimasis laikantis taisyklių. Tad iškvietimo metu, išsamiai atsakoma į klausimus, susijusius su kaitlentės naudojimu bei priežiūra. Žinoma, Salvata meistrai yra puikus pasirinkimas ne tik tuo atveju, jei reikalingas el. kaitlentės pajungimas (ar kitų tipų kaitlenčių pajungimas), bet ir tuo atveju, jei reikalingos remonto paslaugos. Sukaupta patirtis leidžia greitai identifikuoti gedimo priežastį bei ją pašalinti, o bendradarbiavimas su detalių tiekėjais garantuoja, kad operatyviai bus pristatytos reikiamos detalės ir užtikrinta patraukli jų kaina.
  Kaitlentės pajungimo paslauga teikiama Vilniuje, Kaune ir šių miestų rajonuose, užtikrinamos patrauklios kainos (tiksli kaina priklauso nuo kaitlentės tipo ir modelio).

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95