Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Iš visų namuose naudojamų prietaisų, patys pajungti dujinę viryklę žmonės ryžtasi rečiausiai. Ir tai labai gerai, nes dujos labai pavojingos. Netinkamai pajungus viryklę dujos gali nutekėti, o tai savu ruožtu gali sukelti žmonių apsinuodijimą, gaisrą ir net sprogimą. Be to, dujinę viryklę jungiantis atitinkamos kvalifikacijos neturintis žmogus elgiasi nelegaliai. Ir nors dujinių prietaisų pajungimo imasi retas, vis dėlto nepamirškime: mūsų ir mūsų artimųjų saugumas yra svarbiausia. Todėl dujinių prietaisų pajungimo darbus palikime atlikti tik kvalifikuotiems specialistams ir niekam daugiau.

  Juolab, kad Vilniuje ir Vilniaus rajone tokių specialistų vizito galima sulaukti labai greitai – vos per 24 valandas. Tereikia kreiptis į Salvatą telefonu 8 700 800 95. Kliento namuose atliekamas naujos dujinės viryklės pajungimas prie gamtinių dujų dujotiekio tinklų arba dujinės viryklės pajungimas prie baliono, dujinės viryklės su elektrine orkaite pajungimas, taip pat atliekami senų viryklių perkėlimo darbai.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  DUJINĖS VIRYKLĖS PAJUNGIMO KAINA

  Naujos dujinės viryklės, viryklės su elektrine orkaite pajungimo arba viryklės perkėlimo darbų kaina nustatoma su klientu aptarus ir įvertinus pajungimo schemą. Užtikriname, kad bet kuriuo atveju Salvatos paslaugų kainos yra labai konkurencingos.

  DUJINĖS VIRYKLĖS SU ELEKTRINE ORKAITE PAJUNGIMAS

  Jei įsigijote dujinę viryklę su elektrine orkaite, jums gali prireikti elektriko pagalbos. Nors orkaitės įprastai jungiamos į standartinę rozetę, rozetė turi būti įžeminta. Elektrinė orkaitė – galingas, daug energijos naudojantis prietaisas. Tad į orkaite pajungti skirtą rozetę ateinantys kabeliai turi būti tinkamo (3×2,5 mm2) skerspjūvio. Jei orkaitė yra įmontuojama į virtuvės baldus, reikia atsižvelgti į viryklės instrukcijos nurodymus, kokie atstumai turi būti nuo baldų sienelių, sienų, grindų, nuo dujotiekio vamzdžio, nuo elektros rozetės. Pažymėtina, kad elektros rozečių už orkaitės įrengti negalima.

  NAUJOS DUJINĖS VIRYKLĖS PAJUNGIMAS

  Dėl skirtingo gamtinių dujų ir dujų balionuose slėgio (propano ir butano dujos išgaunamos perdirbant naftą ir, suskystinus, išpilstomos į balionus) šių dujų degimo procesai yra skirtingi. Todėl naujos dujinės viryklės yra komplektuojamos su purkštukais (žikleriais) abiejų tipų dujoms. Dujinėje viryklėje purkštukus reikia naudoti tokius, kurie tinka konkrečiam dujų tipui, antraip dujinė viryklė veiks netinkamai. Esant reikalui, purkštukų permontavimo darbą taip pat atliks Salvatos specialistai.

  Įrengiant dujinę viryklę labai svarbu vadovautis dujinių viryklių pajungimo instrukcija, nusakančia reikalavimus dujotiekio vamzdynui, žarnoms, jungtims, patalpų, kuriose yra viryklė, tūriui, patalpų ventiliacijai ir kt. Visus šiuos reikalavimus Salvatos specialistai išmano puikiai, klientui nereikia rūpintis, kokio slėgio dujinės viryklės pajungimo žarną įsigyti.

  Kvieskite Salvata buitinės technikos meistrus

  Taigi, jei jums reikalingas:

  • dujinės viryklės pajungimas prie gamtinių dujų tinklų;
  • dujinės viryklės pajungimas prie baliono;
  • dujines viryklės su elektrine orkaite pajungimas;

  kreipkitės į Salvatą telefonu 8 700 800 95 arba užpildykite anketą šioje svetainėje. Atlikti darbų Salvatos specialistai vyksta Vilniuje ir rajone, apie 50 km nuo miesto.

  Pajungiame šių gamintojų virykles: AEG, Amica, Beko, Bosch, Brego, Brock Electronics, Electrolux, Gorenje, Gratus, Hansa, Hotpoint-Ariston, Indesit, Klass, MPM, Schlosser, Whirlpool, Zanussi ir kitas.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95