Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Nauja šiuolaikiška viryklė yra tas prietaisas, kurio pagalba maisto ruošimą pakylėsite į gerokai aukštesnį lygmenį. Tai gali patvirtinti bet kuris maistą mėgstantis ruošti žmogus. Tačiau prieš mėgavimąsi puikiai paruoštais patiekalais, naują viryklę pirmiausia teks pajungti.

  Vadovaujantis gaminio pajungimo instrukcija, elektrinės viryklės įrengimą atrodo nėra sudėtinga atlikti pačiam. Vis dėlto, net ir šiuo atveju be specialistų pagalbos nepavyks išsiversti. Elektrinė viryklė yra galingas, daug elektros energijos naudojantis prietaisas. Todėl jos pajungimą geriau patikėti kvalifikuotam elektrikui. Juolab, kad daugelis viryklių gamintojų primygtinai to reikalauja savo gaminių instrukcijose. Gera žinia – Salvatos meistrai yra pasirengę jums padėti per artimiausias 24 valandas nuo jūsų prašymo užregistravimo. Jei gyvenate Vilniuje arba maždaug 50 kilometrų spinduliu nuo Vilniaus, skambinkite telefonu 8 700 800 95, ir jūsų naujoji viryklė bus pajungta be rūpesčių.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinės viryklės pajungimo reikalavimai

  Kadangi elektrinė viryklė yra galingas prietaisas, iki jos turi būti atvesti tinkamo skerspjūvio kabeliai. Įvertinti, ar kabelis tinkamas arba atvesti naują kabelį patikėkite Salvatos specialistams. Net jei kabelis tinkamas ir yra tinkamoje vietoje, atkreipkite dėmesį į įžeminimą – elektrinės viryklės pajungimo lizdas turi būti įžemintas. Pagaliau, gana dažnai naujos elektrinės viryklės laidas tiesiog neturi kištuko, skirto jungti į elektros rozetę, ir tuomet be elektriko pagalbos viryklės pajungti nepavyks.

  KOKIAS VIRYKLES PAJUNGIAME?

  Salvatos specialistai pajungia AEG, Amica, Beko, Bosch, Brego, Electrolux, Gorenje, Gratus, Hansa, Hotpoint-Ariston, Indesit, Klass, MPM, Schlosser, Whirlpool, Zanussi ir visų kitų gamintojų elektrines virykles. Jei vis dėlto abejojate, ar jūsų viryklę galime pajungti, kreipkitės, ir mes atsakysime.

  VIRYKLIŲ TIPAI

  Elektrinės viryklės gali būti laisvai pastatomos arba montuojamos į virtuvės baldus. Viryklės kaitinamieji elementai gali būti pagaminti iš ketaus („senovinio“ tipo), modernesni – paslėpti po lygiu stiklo keramikos paviršiumi, bei moderniausi – indukcinio veikimo.

  Tuo tarpu šiuolaikinės elektrinės orkaitės turi gausybę funkcijų. Be įprastos galimybės reguliuoti kepimo temperatūrą dar galima reguliuoti karšto oro orkaitėje cirkuliacijos intensyvumą, o taip pat naudotis tokiomis „egzotiškomis“ funkcijomis, kaip produktų atšildymas, patiekalų pašildymas, kepimas ant grotelių (grilis), drėgmės įpūtimas traškiai kepinių plūtelei išgauti, vaisių bei daržovių konservavimas, savaiminis išsivalymas. Visą šį funkcijų ūkį kontroliuoja elektroninės viryklės smegenys, ir visoms šioms funkcijoms atlikti reikia tinkamai patiektos elektros energijos.

  PASLAUGŲ KAINOS

  Kiekvienuose namuose – skirtingos viryklės, skirtinga elektros instaliacija, skirtingi namų šeimininkų poreikiai ir reikalavimai, o iki namų – skirtingi atstumai. Todėl kainą galime įvertinti tik sužinoję konkrečias sąlygas bei jūsų pageidavimus. Vis dėlto, Salvata Lietuvos rinkoje jau ketvirtį amžiaus, nes kokybiškas paslaugas teikia tik už priimtiną, konkurencingą kainą.

  Kur kreiptis

  Susisiekti su Salvata ir užsakyti naujos elektrinės viryklės pajungimo arba viryklės perkėlimo paslaugas galite užpildę anketą šioje svetainėje (spauskite čia) arba paskambinę telefonu 8 700 800 95. Paslaugas teikiame Vilniaus mieste bei 50 km spinduliu aplink sostinę.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95