Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Dėl sugedusios, pažeistos ar neveikiančios buitinės technikos remonto Kaune ir Kauno rajone, kreipkitės į mus!

  Pasistengsime kuo greičiau išspręsti gedimus bei pasirūpinti smulkios ar stambios buitinės technikos sutvarkymu ir vėl paruošimu naudoti. Galite pristatyti techniką į remonto centrą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Pristatymas į Salvata Kauno servisą

  Jeigu susidūrėte su dideliais sunkumais, visada Salvata meistrai yra pasiruošę priimti jūsų užsakymą. Susisiekite konsultacijai telefonu  8 700 800 95 ir pristatykite buitinę techniką adresu: Chemijos g.17C, Kaunas

  Kodėl verta mus rinktis?

  Mūsų įmonė veiklą vykdo jau daugiau nei 25 metus. Mūsų kolektyve – profesionalūs technikai ir meistrai, kurie nuolat tobulinasi ir mokosi efektyviausių būdų remontuoti ir aptarnauti sugedusią ar pažeistą buitinę techniką. Darbams suteikiame kokybės garantiją.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Buitinės technikos remontas Kaune ir Kauno rajone

  Buitinę techniką remontuojame Kauno ir Kauno rajono įrenginius Salvata servise. Jeigu susidūrėte su technikos problemomis, galite pasikonsultuoti susisiekus kontaktiniu numeriu.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  D.U.K

  Kaip greitai galite sutvarkyti buitinę techniką?

  Buitinės technikos remonto laikas priklauso nuo jos remonto sudėtingumo, pačio gedimo specifikos bei meistrų užimtumo. Paprastai remontą pavyksta atlikti tą pačią arba vos kitą dieną.

  Kokia yra buitinės technikos remonto kaina?

  Buitinės technikos remonto kaina prasideda nuo 45€. Pigiau visuomet kainuoja greitas ar paprastas taisymas, o brangiau – ilgas ir sudėtingas darbas.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Už buitinės technikos remonto paslaugas Kaune atsiskaityti galima: grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele arba bankiniu pavedimu.