Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Batų džiovintuvų remontas – profesionalų rankose

  Kai už lango siaučia drėgni orai ir ateityje nusimato sniegu padengti keliai bei šaligatviai, šlapių batų problema tampa aktuali kone kiekvienam žmogui. Tuomet batų džiovintuvas, be abejonės, gali tapti vienu svarbiausių prietaisų naudojamų kiekvienuose namuose. Kaip žinia, bet kokia technika dažnai genda. O batus norime turėti sausus tuoj pat. Dėl to nerimauti nereikėtų – batų džiovintuvų remontas Vilniuje jums bus suteiktas išties greitai.

  Įmonė „Salvata“, įsikūrusi Vilniuje patyrusi buitinės ir profesionalios technikos darbuose, turi profesionaliai dirbančių meistrų komandą, kuriems batų džiovintuvų remontas yra puikiai įvaldytas darbo procesas, tad rezultato sulauksite išties greitai ir kaina tikrai nebus aukštesnė nei meistrų darbo įvertinimas. Taigi, sulauksite greitos, kvalifikuotos ir nebrangios pagalbos, kai batų džiovintuvų remontas taps tą dieną svarbiausia ir reikalinga skubiai išspręsti problema.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Profesionali pagalba internetu

  Jeigu neturite laiko atvykti į „Salvata“ įmonės dirbtuves, meistrą į namus galite išsikviesti internetu. Jums tereiks užpildyti užklausos formą ir meistras į namus taps apčiuopiama realybe jau tą pačią dieną. Profesionalūs meistrai ne tik įvertins ir pataisys batų džiovintuvų gedimus, bet ir suras bei pakeis reikalingas jau nusidėvėjusias ar naudojimui netinkamas detales batų džiovintuvams.

   

  Ištikus bėdai, nedelskite – mes padėsime

  Salvata specialistai jau ne vienerius metus taiso bei remontuoja pačius įvairiausius prietaisus ir parenka trūkstamas ar sugedusias detales. Tad šie meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę padėti. Jeigu jums reikalingas lygintuvų taisymas – kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2