Visų tipų Ariston, Dražice, Electrolux, Tesy, Thermex  ir kitų gamintojų vandens šildytuvų remontas Vilniuje ir Kaune. Paslaugas teikiame tiek individualiems asmenims, tiek verslui.
Mūsų įgudę technikai turi daug patirties, kad kruopščiai pašalins įvairius gedimus. Pasinaudokite mūsų profesionaliomis boilerio remonto paslaugomis ir gaukite greitą, kvalifikuotą ir sklandų aptarnavimą.

Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

Kaip suprasti ar jums reikalingas vandens šildytuvų remontas?
  • Jūsų boileris visiškai neveikia?
  • Ar jūsų boileris nuolat praleidžia vandenį?
  • Jūsų boileris skleidžia neįprastus garsus?
  • Ar dėl sugedusio termostato sunku reguliuoti temperatūrą namuose?
  • Ar slėgis jūsų boileryje nuolat žemas, nors ir bandote jį padidinti?
  • Jūsų kambariai šildomi nenuosekliai arba radiatoriai visai nešyla?
  • Ar dažnai tenka iš naujo įjungti boilerį?
  • Suveikė anglies monoksido detektorius?
Visa tai požymiai, kad Jums verta atlikti boilerio diagnostiką ir nustačius konkretų gedimą, jį pašalinti. Patikėkite šį darbą “Salvata” meistrams.

Kaip išsikviesti meistrą?

 Paskambinkite mums 8 700 800 95 arba užpildykite formą. Per 24 val. (darbo dienomis) įvertinsime vandens šildytuvo gedimą ir informuosime, kiek truks bei kainuos sugedusio boilerio remontas. Jums patogiu laiku atvykęs meistras nemokamai nustatys prietaiso gedimus, vietoje atliks prietaiso patikrą ir patikslins remonto kainą. Darbai bus tęsiami tik klientui sutikus. Vandens šildytuvo taisymas gali būti pilnai kompensuojamas draudimo bendrovės, jos taip pat pilnai kompensuoja ir patikros mokestį. Pakeistoms dalims yra taikoma 2 metų garantija.

Kokių gamintojų boilerius remontuojame?

Remontuojame tokių buitinės technikos gamintojų kaip: Ariston, Dražice, Electrolux, Tesy, Thermex, Electrolux, Bosch ir kt. sugedusią buitinę techniką. Nevengiame dirbti ir su mažiau žinomais prekių ženklais.

SVARBU: mes neremontuojame buitinių prietaisų, kuriems dar galioja garantija.

Ar galima gauti pakaitinę techniką remonto metu?

Taip galima. Dažniausiai vandens šildytuvų gedimus pašaliname per ~24 val. nuo užsakymo. Tačiau kartais vienos paros nepakanka. Tokiais atvejais savo klientams galime pasiūlyti pakaitinę buitinę techniką NEMOKAMAI. Ja galėsite naudotis tol, kol bus pilnai užbaigtas jūsų sugedusios buitinės technikos remontas.

Kaip atsiskaityti už remonto paslaugas?

Atsiskaityti galite trimis pagrindiniais būdais: grynaisiais, kortele arba bankiniu pavedimu. Priimame visų tipų bankines korteles: Maestro, Mastercard, Visa, taip pat ir Revolut. Pavedimas galimas tik sutartiniams klientams arba valstybinėms institucijoms.

Kokių gamintojų boilerius remontuojame?

Taisome praktiškai visų prekinių ženklų boilerius. Vargu ar yra vandens šildytuvas, su kuriuo nei vienas Salvata meistras nebūtų susidūręs anksčiau!

Boilerių remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Vandens šildytuvus ir kitą buitinę techniką remontuojame Vilniuje ir Kaune (50 kilometrų spinduliu aplink miestą).

1.
MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

Boilerių meistro iškvietimas į namus

Vandens šildytuvo taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris per 1-24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis, kadangi sutrumpėja darbo valandos. Meistras į namus atkeliaus NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tuomet, kai meistrui atlikus diagnostiką, nustatoma, kad boilerio remontuoti neverta arba klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia jo atsisakyti.

2.
BOILERIŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

Technikos taisymas remonto centre

Norintiems išvengti papildomo 45 € mokesčio, techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar galite pajungti boilerį?

Taip, galime. Susisiekite su mumis telefonu arba užpildę formą.

Kokia boilerio remonto trukmė?

Trukmė nustatoma individualiai pagal boilerio gedimo sudėtingumą. Įprastai remontas neužtrunka ilgiau paros, jeigu meistras iškviečiamas darbo dienomis.

Ar teikiate garantiją po remonto ir pakeistoms dalims?

Taip, buitinės technikos remontui ir pakeistoms dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

Kaip sužinoti ar sutaisysite konkretaus prekės ženklo prietaisą?

Į šį klausimą atsako tik diagnostika, kuri pilno remonto atveju nemokama. Todėl geriausia yra išsikviesti “Salvata” meistrą į namus ar biurą.

Ar galima gauti boilerio remonto kompensaciją?

Taip. Dirbame su Lietuvos draudimo kompanijomis, todėl klientai turintys būsto draudimą, gali gauti kompensaciją remonto paslaugoms.

Reikalingos sugedusios buitinės technikos atsarginės dalys?

Paskambinkite mums arba užpildykite užklausą internetu. Nurodykite prietaisą, prekinį ženklą, trūkstamą dalį, kontaktinius duomenis ir kitą jūsų akimis reikšmingą informaciją.

Ką apie mus kalba mūsų klientai?

Džiaugiamės galėdami pagelbėti tiek daug žmonių kiekvieną dieną. Kruopščiai peržiūrime Jūsų atsiliepimus, ir teigiamus, ir ne visada pozityvius. Itin vertiname kritiką, juk ji mums padeda augti! Toks požiūris leido suburti ištikimą klientų bazę. Tai taip pat kiekvieną dieną skatina tobulėti ir siekti aukščiau.

Domina Salvata meistrų kompetencija? Niekas geriau to neparodys už mūsų klientų atsiliepimus. Susipažinkime!

4,2

Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95