Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Centrifugos remontas internetu – greita ir patogu

  Tikriausiai jums pažįstama situacija, kai sugedus vienam ar kitam buitiniam prietaisui, puolate ieškoti ne gedimo priežasties, o tiesiog įsigyti naują prietaisą? Tai gali būti labai klaidingas ir nuostolingas sprendimas. Jeigu, sakykim, skalbimo mašina užsiožiavo ir nebenori džiovinti skalbinių, tikrai neverta stačia galva pulti ieškoti naujos skalbyklės. Visai realu, jog jums reikalingas skalbimo mašinos centrifugos remontas. Anot įmonės „Salvata“ specialistų, meistrai Vilniuje puikiai išmano tokių buitinių prietaisų taisymo subtilybes, todėl už visai nedidelę kainą sulauksite išties profesionalios pagalbos.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Patogus centrifugų taisymo procesas

  Jeigu neturite laiko atvykti į meistrų dirbtuves, tikrai tai nėra svari priežastis atsisakyti kokybiško centrifugos remonto. „Salvatos“ specialistai jums gali pasiūlyti meistro į namus paslaugas ir centrifugos taisymas taps tik prisiminimu. Jums tereiks mūsų puslapyje užpildyti užklausos formą ir trumpai išdėstyti nutikusią problemą. Patyrę meistrai greitai nustatys gedimo priežastį ir,  atvykę pas jus,  pašalins ją. Galėsite vėl džiaugtis puikiai veikiančia skalbimo mašina. 

   

  Operatyvus tinkamų detalių parinkimas

  Labai dažna sugedusių buitinių prietaisų priežastis – vienos detalės gedimas. Dėl to neturėtumėte nerimauti. „Salvata“ meistrai ne tik pašalins visus gedimus, bet ir parinks bei sumontuos sugedusias, kad ir pačias smulkiausias,  skalbimo mašinų bei jų centrifugų dalis.  Tad, jeigu jums reikalingas centrifugų taisymas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2