Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Cukraus vatos aparatų taisymas – patogi paslauga

  Tik iš pirmo žvilgsnio cukraus vatos aparatas gali pasirodyti visai nereikalingas ar nereikšmingas buities prietaisas. Pasakykite vaikams, jog per jų ilgai planuotą gimtadienį jie negalės draugų pavaišinti cukraus vata, nes sugedo aparatas – tuomet sužinosite, koks išties svarbus šis prietaisas ir kiek chaoso gali sukelti jo gedimai. Nutikus tokiai nelaimei – nenusiminkite, meistrai Vilniuje jums padės ir cukraus vatos aparatų remontas nesukels jokių rūpesčių. Jums tereikia kreiptis į „Salvata“ specialistus telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT- 03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Taisymo darbais pasitiki ir verslas

  Įmonės „Salvata“ specialistų darbo praktikoje puikuojasi bene visų įmanomų buities ir profesionalios technikos taisymo darbai. Ne išimtis ir cukraus vatos aparatų taisymas. Pasirinkę tikrus profesionalus, būsite užtiktinti, jog sugedus bet kuriam jūsų namų ar darbo vietos mechanizmui, nereikės kiekvieną kartą ieškoti naujų, savo darbą išmanančių meistrų. Tai, jog „Salvata“ specialistai pelnytai gali džiaugtis savo profesionalia komanda įrodo ne tik platus privačių klientų ratas, bet ir užsakymai, kuriuos mūsų įmonei pateikia gerai žinomi vardai: „Biovela“, DNB, EMSI, „Euro vaistinė“ ir kt.

   

  Operatyvus darbas už prieinamą kainą

  Jeigu jūsų cukraus vatos aparatas sugedo visai netikėtai ir neturite laiko atvykti į mūsų dirbtuves, o taisymas reikalingas labai skubiai, nenusiminkite – meistras į namus yra visuomet jūsų paslaugoms. Tereikės skirti keletą minučių užklausos formai užpildyti įmonės puslapyje. Kaina tikrai neišgąsdins, nes nemokama meistro iškvietimo paslauga galės pasinaudoti ne tik vilniečiai, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės gyvenantys žmonės bei  įmonės. Tegul jūsų cukraus vatos aparato remontas  tampa  mūsų rūpesčiu.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2