150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

29

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo dujinė viryklė? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Dujinių viryklių remontas – paslauga, kurią atliekame jau beveik 30 metų.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis
  • 6 mėn. remonto kokybės garantija
  • Galimybė tiek atvežti dujinę viryklė į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Dujinių viryklių remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2063 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Dujinės viryklės remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Dujinių viryklių meistro iškvietimas į namus

  Dujinių viryklių taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  DUJINIŲ VIRYKLIŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Dujinių viryklių remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame dujinių viryklių taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Dažniausias dujinių viryklių remonto kainų intervalas Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

  Kompensaciją gali gauti daugiau, nei 57 proc. Lietuvos gyventojų. Tiek yra turinčių būsto ir turto draudimą.

  Mūsų serviso išrašomus dokumentus priima visos Lietuvos draudimo bendrovės, nepriklausomai ar bendradarbiaujama su konkrečia draudimo kompanija.

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

   

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  Dujinių viryklių remontas
  salvata

  Dujinių viryklių remontas detaliau

  Buitinių dujinių viryklių remontas

  Prieš pradėdami remontuoti, įsitikinkite, kad dujų tiekimas į dujinę viryklę išjungtas. Antra, nustatykite, kas negerai su dujine virykle. Pažeidimai gali būti įvairūs, tačiau net ir tuo atveju, jei dujinė viryklė vis dar funkcionuoja, tai gaminimo procesui pažeidimai gali turėti turi neigiamos įtakos (ilgėja gamybos trukmė, prastėja patiekalų kokybė), girdimas spragsėjimas ir t.t. Įsitikinkite, kad degiklis yra švarus ir tinkamai suderintas su degiklio angomis. Jei reguliuojant dujinės viryklės komponentus problema neišsprendžia, gali tekti pakeisti sugedusias dalis, pvz., degiklius, valdymo rankenėles, termoporas ar dujų vožtuvus. Susidūrus su šiomis ar kitomis problemomis, reikėtų prisiminti, kad savarankiškas dujinių viryklių taisymas nėra pats geriausias pasirinkimas.

  Pramoninių dujinių viryklių remontas

  Nepamirškite, kad pramoninių dujinių viryklių remontas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių, įrankių, o kartais ir naujų detalių. Trūkstant žinių, įrankių ir detalių, gali tekti susidurti su įvairiomis pasekmėmis, kurios nedžiugins: savarankiškos pastangos gali garantuoti ilgesnę nei įprasta remonto trukmę. Taip pat gali nutikti ir tai, kad jūs tik pabloginsite padėtį ir atvykęs dujinių viryklių meistras apskritai negalės niekuo padėti arba remontas kainuos brangiau nei galėjo kainuoti. Akivaizdu, geriausias pasirinkimas taisant pramonines dujines virykles – profesionalus dujinių viryklių remontas.

   

  Dažniausi dujinių viryklių gedimai

  • Degiklio gedimai 

  Visų pirma, nuimkite degiklio dangtelį nuo remontuojamo degiklio ir išvalykite degiklį. Jei degiklis neužsidega, patikrinkite, ar nėra matomų pažeidimų ar korozijos ant degiklių purkštukų (uždegiklių), Jei degiklio dangtelis yra pažeistas arba susidėvėjęs, gali tekti jį pakeisti. Degiklio dangtelius dažniausiai galima įsigyti prietaisų remonto dirbtuvėse arba internete.

  •  Dujų tiekimo linijos gedimai

  Įsitikinkite, kad dujų tiekimo linija į degiklį nėra užsikimšusi arba nėra sulenkta. Patikrinkite dujų tiekimo vožtuvą, kad įsitikintumėte, jog jis visiškai atidarytas ir leidžia dujoms tekėti į degiklį. 

  • Oro sklendės gedimai

  Oro sklendė valdo dujų ir oro mišinį, patenkantį į degiklį. Jei liepsna silpna arba netolygi, oro sklendės reguliavimas gali padėti pagerinti degiklio veikimą. 

  • Orkaitės gedimai

  Jei jūsų dujinėje viryklėje yra orkaitė, patikrinkite, ar tinkamai veikia temperatūros jutiklis, termostatas ir šildymo elementas. Jei reikia, kalibruokite arba pakeiskite šiuos komponentus, kad išlaikytumėte tinkamą temperatūros kontrolę orkaitėje.

  • Durelių gedimai

  Jei durelės tinkamai neužsidaro, patikrinkite, ar nėra pažeisti vyriai. Priveržkite atsilaisvinus varžtus ir, jei reikia, iš naujo sulygiuokite vyrius. Taip pat patikrinkite, ar durelių tarpiklis nėra susidėvėjęs ar įplyšęs. Jei durų stiklo plokštė yra įskilusi arba sudužusi, ją reikės pakeisti.

   

  Požymiai, kad jau reikia remonto

  • Geltona ar oranžinė dujų spalva

  Jei dujinės viryklės degiklio liepsna atrodo geltona arba oranžinė, o ne mėlyna, tai gali reikšti keletą galimų problemų, į kurias gali reikėti atkreipti dėmesį. Geltona arba oranžinė liepsna kartais gali atsirasti dėl netinkamo oro srauto į degiklį. Patikrinkite oro sklendės reguliavimą, kuris reguliuoja oro ir dujų santykį.  Taip pat priežastis gali būti nešvarios arba užsikimšusios degiklio angos. Žemas dujų slėgis taip pat gali sukelti geltoną arba oranžinę liepsną. 

  • Netolygi, šokinėjanti ugnis

  Netolygi, šokinėjanti ugnis gali būti užsikimšusių degiklių purkštukų (uždegiklių) pasekmė. Visų pirma, įsitikinkite, kad degiklio purkštukai (uždegiklių) yra švarūs, jei reikia, pakeiskite.

  • Nesandariai užsidaro durelės

  Priežastis, kodėl neužsidaro durelės gali būti susijusios su tarpinės pažeidimais arba nusidėvėjimu.

  • Sudužo durelių stiklas

  Durelių stiklo rėmas turi būti švarus ir paruoštas. Tiksliai išmatuokite durelių stiklo angos matmenis ir užsisakykite atitinkamo dydžio ir storio pakaitinę stiklo plokštę. Pakaitinių stiklo plokščių galite rasti pas dujinės viryklės gamintoją arba iš specialių dujinių viryklių dalių tiekėjų.

  • Neveikia elektrinis uždegimas

  Patikrinkite uždegimo elektrodą. Jo pagrindinė funkcija yra sukurti kibirkštį, reikalingą dujoms uždegti. Patikrinkite, ar uždegimo elektrodas nepažeistas ar nėra korozijos. Jei jis pažeistas arba susidėvėjęs, gali tekti jį pakeisti.

  • Nėra dujų tiekimo į degiklį

  Visų pirma, patikrinkite, ar degikliai yra švarūs ir ar juose nėra kliūčių. Jei jūsų dujinėje viryklėje yra elektrinis uždegimas, Išvalykite uždegimo elektrodus ir įsitikinkite, kad jie tinkamai sulygiuoti su degiklio dangteliais. Patikrinkite, ar dujotiekiuose, vedančiuose į dujinę viryklę, nėra matomų pažeidimų ar įtrūkimų. Jei įtariate dujų nuotėkį, nedelsdami išjunkite dujų tiekimą ir kreipkitės pagalbos į kvalifikuotą meistrą.

  • Ugnis dega tik laikant dujų padavimą

  Jei dujinės viryklės ugnis dega tik tada, kai palaikomas dujų tiekimas, tai rodo dujų srauto ar uždegimo sistemos problemas. Patikrinkite, ar nėra dujų nuotėkio, įsitikinkite, kad dujų vožtuvas yra visiškai atidarytas, išvalykite degiklio angas ir patikrinkite, ar uždegimo sistemoje nėra gedimų. Jei problemos išlieka, kreipkitės į  profesionalus.

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kokių gamintojų dujines virykles remontuojame?

  Specialistai kvalifikuoti bei patyrę, tad remontuojame įvairių gamintojų dujines virykles.

  Kaip žinoti, ar apsimoka taisyti dujinę viryklę?

  Sprendimas remontuoti arba pakeisti dujinę viryklę į naują priklauso nuo saugumo sumetimų, remonto kainos, gedimo sunkumų, dujinės viryklės tarnavimo laiko ir būklės, dalių prieinamumo. Konsultacijos su profesionaliu dujinių viryklių taisymo meistru gali padėti tinkamai įvertinti dujinės viryklės būklę ir padėti priimti pagrįstą sprendimą.

  Kaip ir iš kur gauti detales dujinės viryklės remontui?

  Nesirūpinkitė, esant būtinybei dujinės viryklės detales užsakome patys.

  Ar galima remontuoti dujinę viryklę savarankiškai?

  Savarankiškas dujinės viryklės taisymas nėra patartinas, nes remontas reikalauja specifinių žinių bei įrankių.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95