Salvata® buitinės technikos servisas, nenutraukiamai dirbantis nuo 1995 metų, siūlo visų tipų ir gamintojų atsakingą dulkių siurblių remontą už optimalią kainą. Taisome tradicinius, rankinius, akumuliatorinius, statybinius, profesionalius, šluotas, robotus, pelenų, plaunančius ir kitų tipų dulkių siurblius.

Kodėl Salvata® ?

 • Daug vertingos patirties
  Įmonė nenutraukiamai veikloje nuo 1995 metų. Beveik 30 metų remontuojame techniką. Kasdien įgauname naujos patirties, mokomės iš klaidų.
 • Kokybės garantija
  Visiems atliktiems dulkių siurblio remonto darbams ir pakeistoms detalėms suteiksime 6 mėn. kokybės garantiją.
 • BE naudotų, senų detalių
  Remontui – tik naujos, originalios dalys. Neprekiaujame naudota buitine technika ir nenaudojame detalių iš ardomų, naudotų dulkių siurblių. Jūsų prietaiso taisymui iš didžiausio Europoje tiekėjo užsakysime naujas originalias arba gamintojo rekomenduojamas atsargines dalis. Išimtiniais atvejais, kai siurblys labai senas ar reto modelio – ieškome alternatyvaus sprendimo, aptarus  tai su klientu.
 • NE universalūs meistrai
  Pas mus nedirba meistrai, išmanantys viską po truputį. Kiekvienas specializuojasi ties konkrečios technikos rūšies remontu. Jūsų dulkių siurblį remontuos profesionalus dulkių siurblių technikas.
 • Pinigų grąžinimo garantija
  Neklysta tik tas, kas nedirba. Jeigu mūsų atlikta dulkių siurblio remonto paslauga objektyviai nekokybiška ir negalime šios klaidos išspręsti – grąžinsime pinigus.
 • Kompensuojamas remontas
  Didžiąją dalį buitinės technikos remontų Jums gali padengti turima būsto draudimo sutartis. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Dulkių siurblių gedimai

Dulkių siurblys gali sugesti dėl įvairių priežasčių, tad nieko keista, kad ir gedimų būna visokiausių. Šioje sekcijoje apžvelgsime kelis populiariausius atvejus su kuriais mūsų meistrams tenka susidurti. Atminkite, jeigu bent vienas iš jų galioja Jūsų prietaisui, skubėkite kviesti meistrą apžiūrai.

 • Dulkių siurblys neveikia. Ši problema pasitaiko tikrai neretai. Dėl intensyvaus naudojimo, mechanizmo sudedamosios dalys pamažu dyla, kol vieną dieną nustoja vykdyti savo pareigas. Dažniausias neįsijungiančio siurblio sprendimo būdas – variklio arba maitinimo mygtuko pakeitimas. Eiga paprasta, bet reikalaujanti išmanymo ir kruopštumo. Meistras parenka tinkamą detalę iš plačiųjų katalogų, ją užsako ir įmontuoja į Jūsų įrenginį.
 • Nesikeičia siurblio siurbimo galia. Dauguma siurblių turi siurbimo galios reguliatorių, kurį pagal savo poreikius laisvai gali konfigūruoti kiekvienas vartotojas. Deja, kartais nutinka taip, kad ši svirtis nebe atlieka savo funkcijos. Tokią kontakto problemą galime nesunkiai išspręsti, tačiau konkrečiu atveju reikia individualios specialisto patikros.
 • Po siurbimo, elektros laidas nesusisuka atgal į dulkių siurblį. Iš pirmo žvilgsnio, tokia situacija identifikuoja sugedusį suvyniojimo mechanizmą, kurį galime greitai pakeisti. Vis dėlto, taip tuo pačiu gali nutikti ir dėl kitų, sudėtingesnių priežasčių.
 • Sulūžo korpuso dalis. Šioje rinkoje verčiamės jau ilgą laiką, tad puikiai žinome kur ieškoti ilgaamžiškiausių dalių už prieinamą kainą. Galime rasti bet kokią detalę ir ją pakeisti! Ar tai būtų korpusas, laidas, valdymo plokštė ar filtras.

DULKIŲ SIURBLIO GEDIMO SIMPTOMAI:

Kartais gali būti sudėtinga identifikuoti ar Jūsų dulkių siurbliui reikalingas remontas, ypač, kai problema nėra lengvai pastebima. Apačioje pateiktame sąraše nurodome populiariausius dulkių siurblių gedimo simptomus. Jeigu turimui prietaisui priskirtinas bent vienas iš žemiau išvardintų aspektų, dulkių siurblį būtina taisyti. Tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į Salvata meistrus, kad prietaisas būtų kuo skubiau sutvarkytas. Vieną žinome gerai – ignoruojama problema ateityje sukels dar daugiau sunkumų, dažnai pasibaigiančių naujo siurblio pirkimu. Dulkių siurblių remontas – puikus būdas to išvengti.
Dūmina; Įjungus prietaisą, jis pradeda garsiai ūžti; Siurbiant labai stipriai kaista; Ekranėlyje rodo klaidą / gedimą; Užsiuodžia svilėsiu kvapas; Sugedęs korpusas neužsidaro; Nesisuka ratukai – nejuda; Spaudžiant siurblio įjungimo mygtuką, prietaisas kartais arba visiškai neįsijungia; Veikia silpnai; Kibirkščiuoja; Trūkinėja; Be perstojo išsijunginėja; Neužsifiksuoja mygtukai; Iš bakelio laša vanduo; Atpalaidavus maitinimo laidą, jis pats įsisuka atgal; Sulūžta detalė, nutrūksta maitinimo laidas.

DULKIŲ SIURBLIO REMONTO KAINA

Dulkių siurblių remonto kaina yra nustatoma po to, kai patyręs meistras apžiūri pretaiso kondiciją. Technikos gedimų yra įvairių – vienų siurblių būklė būna lengvesnė, kitų sunkesnė. Norint įvertinti remonto kainą taip pat svarbūs šie aspektai: ar siurblys naujas, ar senas, kokio gamintojo šis prietaisas, kiek kainuos atsarginių dalių pirkimas, kiek reikės meistro darbo valandų ir pan. Bendros lentelės, kurioje būtų surašytos visos taisymo darbų kainos kol kas pateikti dar negalime. Vis dėlto, jeigu Jus domina specialūs pasiūlymai – parašykite arba paskambinkite mums telefonu 8 700 800 95! Reziumuojant, galime pasakyti, kad dulkių siurblių remontas dažnu atveju nėra brangi paslauga, ypač, kai Salvata mėgsta palepinti savo klientus ir padėti jiems pigiau.

Gamintojai, kurių techniką taisome

Dulkių siurblių remontas atliekamas visiems žinomiausių gamintojų produktams: Samsung, Philips, Miele, Karcher, Siemens, Thomas, Electrolux, Bosch, LG, Sharp, Zyle, Alessi, ECG ir t. t. Kadangi patirties turime daug, mus bus tikrai sunku nustebinti su nauju, nematytu prietaisu!

REMONTAS Į NAMUS

Salvata paslaugas teikia Vilniuje ir Vilniaus rajone. Jeigu norite išsikviesti dulkių siurblių meistrą į namus, skambinkite ir mes atvyksime paimti siurblį remontui į serviso centrą. Papildomas mokestis, t. y. 45 €, yra taikomas tuomet, kai inspekcijos metu nustatoma, kad prietaiso remontuoti neapsimoka arba jis yra nepataisomas. Mokestis galioja ir tuomet, kai užsakovas dėl asmeninių priežasčių atsisako remontuoti techniką. Norėdami išvengti šio mokesčio, buitinę techniką galite pristatyti į Salvata remonto centrą, adresas: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius arba Verkių g. 34B, LT-08221, Vilnius.

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95

Ar priskiriama garantija po dulkių siurblio remonto, pakeistoms jo dalims?

Taip, dulkių siurblio įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama nuo 3 mėnesių garantija.

Kaip galima užsisakyti dulkių siurblio remonto meistrą?

Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, pateikę klientų užklausą internetu, arba atvykę į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

Kaip ir iš kur gauti detales dulkių siurblio remontui?

Nesirūpinkite, esant būtinybei dulkių siurblio detales užsakome patys.

Kokių gamintojų dulkių siurblius remontuojame?

Specialistai kvalifikuoti bei patyrę, tad remontuojame įvairių gamintojų dulkių siurblius.