Salvata Smolensko g. technikos remonto centras

  Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Sugedo dulkių siurblys? – papuolėte būtent ten, kur ir reikėjo! Dulkių siurblių remontas – paslauga, kurią teikiame Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Jeigu Jums reikalingas siurblio taisymas – kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu: 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Salvata kviesti verta!

   • Buitinę techniką remontuojame nuo 1995-ųjų.
   • Mūsų meistrai – profesionalai, o siūlomos kainos žemos!
   • Sutaisytiems prietaisams taikomos garantijos nuo 3 mėnesių!
   • Dirbame Vilniuje, bet jei reikės – atvyksime tolėliau.
   • Esant rimtesniam gedimui, detales užsakome patys.
   • Iškvietus meistrą darbo dienomis, įprasta remonto trukmė – 24 val!
   • Jeigu reikės, meistras atvyks į namus.

  Taip pat teikiama dulkių-robotų siurblių remontą Kaune

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  KAS MES?

  NUO 1995-ŲJŲ METŲ SPECIALIZUOJAMĖS BUITINĖS TECHNIKOS REMONTO, PAJUNGIMO SRITYSE. SAVO PASLAUGAS TEIKIAME VILNIUJE. NUO 2014-ŲJŲ MŪSŲ MEISTRŲ MEILĖ DARBUI PENKIS METUS IŠ EILĖS YRA VERTINIMA PATIKIMUMO SERTIFIKATAIS. PO TIEK METŲ, TIEK PATENKINTŲ KLIENTŲ ŠYPSENŲ, GALIME RAMIA ŠIRDIMI TEIGTI, KAD PUIKIAI IŠMANOME SAVO DARBĄ. NETIKITE?

  Dulkių siurblių gedimai

  Dulkių siurblys gali sugesti dėl įvairių priežasčių, tad nieko keista, kad ir gedimų būna visokiausių. Šioje sekcijoje apžvelgsime kelis populiariausius atvejus su kuriais mūsų meistrams tenka susidurti. Atminkite, jeigu bent vienas iš jų galioja Jūsų prietaisui, skubėkite kviesti meistrą apžiūrai.

  • Dulkių siurblys neveikia. Ši problema pasitaiko tikrai neretai. Dėl intensyvaus naudojimo, mechanizmo sudedamosios dalys pamažu dyla, kol vieną dieną nustoja vykdyti savo pareigas. Dažniausias neįsijungiančio siurblio sprendimo būdas – variklio arba maitinimo mygtuko pakeitimas. Eiga paprasta, bet reikalaujanti išmanymo ir kruopštumo. Meistras parenka tinkamą detalę iš plačiųjų katalogų, ją užsako ir įmontuoja į Jūsų įrenginį.
  • Nesikeičia siurblio siurbimo galia. Dauguma siurblių turi siurbimo galios reguliatorių, kurį pagal savo poreikius laisvai gali konfigūruoti kiekvienas vartotojas. Deja, kartais nutinka taip, kad ši svirtis nebe atlieka savo funkcijos. Tokią kontakto problemą galime nesunkiai išspręsti, tačiau konkrečiu atveju reikia individualios specialisto patikros.
  • Po siurbimo, elektros laidas nesusisuka atgal į dulkių siurblį. Iš pirmo žvilgsnio, tokia situacija identifikuoja sugedusį suvyniojimo mechanizmą, kurį galime greitai pakeisti. Vis dėlto, taip tuo pačiu gali nutikti ir dėl kitų, sudėtingesnių priežasčių.
  • Sulūžo korpuso dalis. Šioje rinkoje verčiamės jau ilgą laiką, tad puikiai žinome kur ieškoti ilgaamžiškiausių dalių už prieinamą kainą. Galime rasti bet kokią detalę ir ją pakeisti! Ar tai būtų korpusas, laidas, valdymo plokštė ar filtras.

  DULKIŲ SIURBLIO GEDIMO SIMPTOMAI:

  Kartais gali būti sudėtinga identifikuoti ar Jūsų dulkių siurbliui reikalingas remontas, ypač, kai problema nėra lengvai pastebima. Apačioje pateiktame sąraše nurodome populiariausius dulkių siurblių gedimo simptomus. Jeigu turimui prietaisui priskirtinas bent vienas iš žemiau išvardintų aspektų, dulkių siurblį būtina taisyti. Tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į Salvata meistrus, kad prietaisas būtų kuo skubiau sutvarkytas. Vieną žinome gerai – ignoruojama problema ateityje sukels dar daugiau sunkumų, dažnai pasibaigiančių naujo siurblio pirkimu. Dulkių siurblių remontas – puikus būdas to išvengti.
  Dūmina; Įjungus prietaisą, jis pradeda garsiai ūžti; Siurbiant labai stipriai kaista; Ekranėlyje rodo klaidą / gedimą; Užsiuodžia svilėsiu kvapas; Sugedęs korpusas neužsidaro; Nesisuka ratukai – nejuda; Spaudžiant siurblio įjungimo mygtuką, prietaisas kartais arba visiškai neįsijungia; Veikia silpnai; Kibirkščiuoja; Trūkinėja; Be perstojo išsijunginėja; Neužsifiksuoja mygtukai; Iš bakelio laša vanduo; Atpalaidavus maitinimo laidą, jis pats įsisuka atgal; Sulūžta detalė, nutrūksta maitinimo laidas.

  DULKIŲ SIURBLIO REMONTO KAINA

  Dulkių siurblių remonto kaina yra nustatoma po to, kai patyręs meistras apžiūri pretaiso kondiciją. Technikos gedimų yra įvairių – vienų siurblių būklė būna lengvesnė, kitų sunkesnė. Norint įvertinti remonto kainą taip pat svarbūs šie aspektai: ar siurblys naujas, ar senas, kokio gamintojo šis prietaisas, kiek kainuos atsarginių dalių pirkimas, kiek reikės meistro darbo valandų ir pan. Bendros lentelės, kurioje būtų surašytos visos taisymo darbų kainos kol kas pateikti dar negalime. Vis dėlto, jeigu Jus domina specialūs pasiūlymai – parašykite arba paskambinkite mums telefonu 8 700 800 95! Reziumuojant, galime pasakyti, kad dulkių siurblių remontas dažnu atveju nėra brangi paslauga, ypač, kai Salvata mėgsta palepinti savo klientus ir padėti jiems pigiau.

  Gamintojai, kurių techniką taisome

  Dulkių siurblių remontas atliekamas visiems žinomiausių gamintojų produktams: Samsung, Philips, Miele, Karcher, Siemens, Thomas, Electrolux, Bosch, LG, Sharp, Zyle, Alessi, ECG ir t. t. Kadangi patirties turime daug, mus bus tikrai sunku nustebinti su nauju, nematytu prietaisu!

  REMONTAS Į NAMUS

  Salvata paslaugas teikia Vilniuje ir Vilniaus rajone. Jeigu norite išsikviesti dulkių siurblių meistrą į namus, skambinkite ir mes atvyksime NEMOKAMAI. Papildomas mokestis, t. y. 45 €, yra taikomas tuomet, kai inspekcijos metu nustatoma, kad prietaiso remontuoti neapsimoka arba jis yra nepataisomas. Mokestis galioja ir tuomet, kai užsakovas dėl asmeninių priežasčių atsisako remontuoti techniką. Norėdami išvengti šio mokesčio, buitinę techniką galite pristatyti į Salvata remonto centrą, adresas: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Ar priskiriama garantija po dulkių siurblio remonto, pakeistoms jo dalims?

  Taip, dulkių siurblio įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama nuo 3 mėnesių garantija.

  Kaip galima užsisakyti dulkių siurblio remonto meistrą?

  Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, pateikę klientų užklausą internetu, arba atvykę į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Kaip ir iš kur gauti detales dulkių siurblio remontui?

  Nesirūpinkite, esant būtinybei dulkių siurblio detales užsakome patys.

  Kokių gamintojų dulkių siurblius remontuojame?

  Specialistai kvalifikuoti bei patyrę, tad remontuojame įvairių gamintojų dulkių siurblius.