150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

28

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo dulkių siurblys? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Dulkių siurblių remontas – paslauga, kurią atliekame jau beveik 30 metų.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

   

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis
  • 6 mėn. remonto kokybės garantija
  • Galimybė tiek atvežti techniką į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2055 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Dulkių siurblio remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Dulkių siurblių meistro iškvietimas į namus

  Dulkių siurblių taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  DULKIŲ SIURBLIŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Dulkių siurblių remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame dulkių siurblių taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Dažniausias dulkių siurblių remonto kainų intervalas Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą (galimi ir nukrypimai nuo šio intervalo)
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

   

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  Dulkių siurblių remontas
  siurblys robotas gedimai

  Dulkių siurblių remontas detaliau

  BUITINIŲ DULKIŲ SIURBLIŲ REMONTAS

  Buitiniai siurbliai apima paprasčiausius dulkių siurblius su popieriniais arba medžiaginiais maišeliais, cikloninius siurblius, siurblius su vandens filtru ir pan. Dažnos šių dulkių siurblių gedimo priežastys yra variklio gedimas, nesisukantis šepečio ritinys, užsikimšę filtrai ar problemos, susijusios su maitinimu elektros energija. Pradedant remontuoti dulkių siurblį, rekomenduojama patikrinti, ar siurblys įjungtas į elektros maitinimo šaltinį, toliau verta peržiūrėti filtrus, siurbimo žarną, šepečio rintinį, galų gale – variklį. Jei negalite patys nustatyti ar pataisyti problemos, apsvarstykite galimybę nuvežti dulkių siurblį pas profesionalų dulkių siurblių remonto techniką arba kreiptis pagalbos į gamintoją.

  PRAMONINIŲ DULKIŲ SIURBLIŲ REMONTAS

  Pramoninių dulkių siurblių remontas reikalauja specialių žinių ir įrangos dėl sudėtingesnių mechanizmų, palyginti su buitiniais dulkių siurbliais. Specializuoti įrankiai yra reikalingi pramoninių dulkių siurblių remontui. Tai gali būti diagnostikos įrankiai, veržliarakčiai, atsarginės dalys ir saugos įranga. Be to, reikalinga prieiga prie įvairių pramoninių dulkių siurblių modelių techninės priežiūros vadovų ir techninės dokumentacijos. Apsvarstykite galimybę kreiptis pagalbos į profesionalų techniką arba gamintoją, nes pramoniniai dulkių siurbliai gali turėti sudėtingų komponentų, kuriems taisyti reikia specialių žinių ir įrankių.

  Dažniausi dulkių siurblių gedimai

  • Variklio gedimai

  Ši problema pasitaiko tikrai neretai. Dėl intensyvaus naudojimo, mechanizmo sudedamosios dalys pamažu dyla, kol vieną dieną nustoja vykdyti savo pareigas. Dažniausias neįsijungiančio siurblio sprendimo būdas – variklio arba maitinimo mygtuko pakeitimas. Eiga paprasta, bet reikalaujanti išmanymo ir kruopštumo. Meistras parenka tinkamą detalę iš plačiųjų katalogų, ją užsako ir įmontuoja į Jūsų įrenginį.

  • Siurbimo galios reguliatoriaus gedimai

  Dauguma siurblių turi siurbimo galios reguliatorių, kurį pagal savo poreikius laisvai gali konfigūruoti kiekvienas vartotojas. Deja, kartais nutinka taip, kad ši svirtis nebe atlieka savo funkcijos. Tokią kontakto problemą galime nesunkiai išspręsti, tačiau konkrečiu atveju reikia individualios specialisto patikros.

  • Laidų suvyniojimo mechanizmo gedimai

  Po siurbimo, elektros laidas nesusisuka atgal į dulkių siurblį. Iš pirmo žvilgsnio, tokia situacija identifikuoja sugedusį suvyniojimo mechanizmą, kurį galima greitai pakeisti. Vis dėlto, taip tuo pačiu gali nutikti ir dėl kitų, sudėtingesnių priežasčių.

  • Korpuso gedimai

  Šioje rinkoje verčiamės jau ilgą laiką, tad puikiai žinome kur ieškoti ilgaamžiškiausių dalių už prieinamą kainą. Galime rasti bet kokią detalę ir ją pakeisti! Ar tai būtų korpusas, laidas, valdymo plokštė ar filtras.

   

  Požymiai, kad jau reikia remonto

  • Siurblys nesiurbia

  Jei jūsų dulkių siurblys nesiurbia nešvarumų ir šiukšlių, nepaisant valymo ar filtrų ir maišelių keitimo, tai gali reikšti žarnų užsikimšimo, variklio ar sandariklių gedimus.

  • Įjungus prietaisą, jis pradeda garsiai ūžti

  Keisti garsai, pavyzdžiui, barškėjimas ar girgždėjimas, dulkių siurblio veikimo metu, gali būti variklio ar diržo gedimų, užsikimšusių žarnų padarinys.

  • Degėsių kvapas

  Degėsių kvapas, sklindantis iš dulkių siurblio, rodo perkaitimą arba elektros tiekimo problemas. Išjunkite siurblį ir nedelsdami atjunkite jį nuo elektros maitinimo tinklo, kad išvengtumėte žalos sveikatai ar gaisro pavojaus.

  • Nesisukantis šepečio ritinys

  Jei šepečio ritinys nesisuka, kai įjungiamas siurblys, tai gali būti dėl nutrūkusio arba susidėvėjusio diržo, variklio problemų, šepečio ritinio ar guolių užsikimšimo.

  • Elektros tiekimo problemos

  Įvairūs gedimai, pavyzdžiui, nutrūkstantis maitinimas, mirksinčios lemputės arba kibirkštys iš maitinimo laido ar jungiklio rodo elektros tiekimo problemas, kurias reikia nedelsiant spręsti, kad būtų išvengta gaisro pavojaus ir žalos sveikatai.

  • Siurblys labai stipriai kaista

  Jei veikimo metu dulkių siurblys neįprastai įkaista, tai gali reikšti, kad jis perkaista dėl netinkamai veikiančio variklio, užsikimšusių filtrų arba žarnų.

  • Vandens nuotėkis arba lašėjimas

  Dulkių siurblių su vandens filtru gedimų tikimybė yra didesnė. Pakeiskite susidėvėjusius sandariklius, kad išvengtumėte vandens nutekėjimo. Įsitikinkite, kad visos žarnos, jungiamosios detalės ir jungtys yra sandarios, kad dulkių siurblio su vandens filtru veikimo metu neištekėtų vanduo.

  • Matomi pažeidimai

  Patikrinkite, ar dulkių siurblyje nėra matomų pažeidimo požymių, pvz., įtrūkimų ar lūžių korpuse, sulenktų ar sulūžusių priedų, siurbimo žarnos įtrūkimų arba nutrūkusių maitinimo laidų.

  Kokių gamintojų dulkių siurblius remontuojame?

  Dulkių siurblių remontas atliekamas visiems žinomiausių gamintojų produktams: Samsung, Philips, Miele, Karcher, Siemens, Thomas, Electrolux, Bosch, LG, Sharp, Zyle, Alessi, ECG ir t. t. Kadangi patirties turime daug, mus bus tikrai sunku nustebinti su nauju, nematytu prietaisu!

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Ar priskiriama garantija po dulkių siurblio remonto, pakeistoms jo dalims?

  Taip, dulkių siurblio įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama nuo 3 mėnesių garantija.

  Kaip žinoti, ar apsimoka taisyti dulkių siurblį?

  Palyginkite dulkių siurblio remonto išlaidas su naujo dulkių siurblio pirkimo kaina. Jei remonto kaina yra žymiai mažesnė nei naujo dulkių siurblio kaina, galbūt verta jį pataisyti. Taip pat jei dulkių siurblys yra senas ir su juo dažnai kyla problemų, gali būti ekonomiškiau investuoti į naują. Apsvarstykite dulkių siurblio gedimo problemą. Jei tai nedidelė problema, kurią galima lengvai ir nebrangiai išspręsti, tikriausiai verta dulkių siurblį taisyti. Tačiau jei žala yra didelė arba reikalauja brangaus remonto, geriau prietaisą pakeisti nauju.

  Kaip ir iš kur gauti detales dulkių siurblio remontui?

  Nesirūpinkite, esant būtinybei dulkių siurblio detales užsakome patys.

  Kokių gamintojų dulkių siurblius remontuojame?

  Specialistai kvalifikuoti bei patyrę, tad remontuojame įvairių gamintojų dulkių siurblius.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95