Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinių grilių taisymas Vilniuje bei Kaune

  Elektriniai griliai yra puiki priemonė, mėgstantiems skaniai pavalgyti. Šis daiktas ne tik pagelbėja gardžiai pagaminti maistą, tačiau ir suburia žmones įvairiems pasisėdėjimams kartu ar iškyloms gamtoje. Visgi, norime to ar ne, elektriniai griliai taip pat gali sugesti. Jeigu po kelių dienų planuojate pasisėdėjimą su šeima ir skaniu maistu, o pati būtiniausia priemonė nebeveikia, nenusiminkite, nes profesionalūs meistrai Vilniuje yra pasiruošę Jums pagelbėti. Esame pasiruošę Jums padėti tiek servisuose, tiek atvykdami į namus. Jeigu jums reikalingas elektrinių grilių taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu +370 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius arba Chemijos g.17C, Kaunas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinių grilių remontas – profesionalų rankose

  Įmonės „Salvata“ meistrai yra sukaupę ilgalaikę patirtį taisant įvairiausią buitinę techniką. Elektrinių grilių taisymas tikrai nėra išimtis, todėl patikėdami jų tvarkymą į mūsų rankas, galėsite būti ramūs dėl kokybės, atsakingumo ir protingos kainos. Savo klientams stengiamės pagelbėti kuo įmanoma greičiau, o jeigu to padaryti negalime – siūlome pakaitinę techniką, jog be savo mylimų prietaisų neliktumėte per ilgai.

   

  Meistras į namus – ne tik Vilniuje, tačiau ir aplink

  Meistras į namus yra itin patogi ir laiką taupanti paslauga tiems, kurie neturi galimybių atvykti į servisą patys. Specialistas į Jūsų nurodytą vietą gali atvykti ne tik sostinėje, bet ir 50 kilometrų spinduliu aplink ją, o kaina pradedama skaičiuoti tik tuomet, kai meistras nustato gedimą ir pateikia remonto planą.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokių gamintojų elektrinius grilius remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių elektrinių grilių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kodėl verta rinktis Salvatą elektrinio griliaus remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995 metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad elektrinio griliaus remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kiek laiko užtrunka elektrinio grilio remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus elektrinio grilio gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.