Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinių kepsninių remontas Vilniuje

  Šiomis dienomis vis labiau populiarėja elektrinės kepsninės, kurias namuose turi tikrai daugelis gyventojų. Žinoma, toks prietaisas taipogi gali sugesti, kaip ir bet kuri kita buitinė technika, o tokiu atveju, Jums bus reikalingas elektrinių kepsninių remontas. Mūsų patyrę meistrai Vilniuje padės Jums susitvarkyti su šia problema ir vėl naudotis savo pamėgta, pasiilgta kepsnine.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinių kepsninių remontas Vilniuje

  Mėginti sutaisyti ir išgelbėti sugedusią kepsninę greičiausiai apsimokės labiau, nei pirkti naują, mat remonto kaina, tikėtina, bus mažesnė, nei įsigyjant visiškai naują prietaisą. Įmonėje „Salvata“ dirbantys specialistai yra pasiruošę Jums pagelbėti. Sukaupę ilgalaikę patirtį taisant įvairią buitinę techniką, meistrai mielai pagelbės išspręsti problemas, susijusias su elektrinės kepsninės gedimais. Įmonės profesionalumą parodo ir platus klientų ratas bei suteikta garantija suremontuotai technikai. Kiekvieną problemą stengiamės išspręsti kuo įmanoma greičiau, o jeigu to padaryti nepavyksta – suteikiame pakaitinę techniką tam, jog neturėtumėte būti be itin reikalingų prietaisų per ilgai.

   

  Meistras į namus – itin patogu

  Dar vienas „Salvata“ įmonės privalumas – taisymas namuose. Meistras atvyks ne tik į vietas sostinėje, tačiau ir nemažu kilometrų spinduliu aplink ją, todėl neturintiems laiko ar galimybių atvežti sugedusio prietaiso į servisą – tai puiki išeitis vis tiek suremontuoti svarbų daiktą. Tad, jeigu jums reikalingas elektrinių kepsninių taisymas, kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT- 03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti elektriniės kepsninės į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti elektriniės kepsninės į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus elektriniės kepsninės remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti elektriniės kepsninės į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kodėl verta rinktis Salvatą elektriniės kepsninės remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad elektriniės kepsninės remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.