150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

29

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo elektrinė viryklė? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Elektrinių viryklių remontas – paslauga, kurią atliekame jau beveik 30 metų.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis
  • 6 mėn. remonto kokybės garantija
  • Galimybė tiek atvežti elektrinę viryklę į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Elektrinių viryklių remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2065 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Elektrinės viryklės remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Elektrinių viryklių meistro iškvietimas į namus

  Elektrinių viryklių taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  ELEKTRINIŲ VIRYKLIŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Elektrinių viryklių remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame elektrinių viryklių taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Dažniausias elektrinių viryklių remonto kainų intervalas Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  Elektrinių viryklių remontas
  salvata servisas vilnius kaunas

  Elektrinių viryklių remontas detaliau

  Buitinių elektrinių viryklių remontas

  Buitinės elektrinės viryklės yra skirtos naudoti gyvenamuosiuose namuose ir paprastai yra lengviau remontuojamos nei pramoninės elektrinės viryklės. Buitinės elektrinės viryklės paprastai yra paprastesnės konstrukcijos, su standartiniais komponentais, pavyzdžiui, šildymo elementais, termostatais, valdymo rankenėlėmis ir jungikliais.  Buitinių elektrinių viryklių remontas dažnai yra pigesnis, palyginus su pramoninėmis elektrinėmis viryklėmis, dėl paprastesnės konstrukcijos ir lengvai prieinamų atsarginių dalių. Žinoma, darbo sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo remonto sudėtingumo. Nors buitinės elektrinės viryklės  gali atlaikyti kasdienes maisto gaminimo užduotis, jos gali būti ne tokios patvarios kaip pramoninės elektrinės viryklės.

  Pramoninių elektrinių viryklių remontas

  Pramoninės elektrinės viryklės skirtos didelės apimties maisto gamybai komercinėse virtuvėse, maitinimo įstaigose ar kitose maisto gamybos įmonėse.  Pramoninės elektrinės viryklės dažnai pasižymi sudėtingesniu dizainu su pažangiomis funkcijomis, didesne talpa ir keliomis šildymo zonomis. Pramoninėse elektrinėse viryklėse gali būti naudojami specializuoti komponentai ir aukštos kokybės medžiagos, kurios atlaikytų dažną naudojimą ir aukštą temperatūrą. Dėl pramoninių elektrinių viryklių sudėtingumo remontą paprastai atlieka apmokyti bei patyrę meistrai. Norint veiksmingai diagnozuoti ir panaikinti pramoninių viryklių gedimus, reikia specialių žinių ir įrankių. Laiku atliktas remontas ir prevencinė priežiūra yra labai svarbūs siekiant sumažinti trikdžius ir užtikrinti nuolatinį bei tinkamą pramoninių viryklių veikimą.

  Dažniausi elektrinių viryklių gedimai

  • Kaitviečių gedimai

  Elektrinės viryklės gali turėti keramikos arba indukcines kaitvietes. Kiekvienos kaitvietės taisymas gali apimti skirtingus metodus.

  • Valdymo skydelio gedimai

  Elektrinės viryklės gali turėti skaitmeninius valdiklius, jutiklinius skydelius arba specializuotus gaminimo režimus. Valdymo skydelių arba elektroninių komponentų taisymas priklausys nuo valdiklių tipo ir esamų funkcijų.

  • Orkaitės gedimai

  Orkaitės komponentų, pavyzdžiui, kaitinimo elementai, temperatūros jutikliai, taisymo procedūros priklausys nuo orkaitės konfigūracijos ir savybių. Problemos, susijusios su orkaitės durelėmis, pavyzdžiui, sugedusi tarpinė ar pažeisti vyriai, gali padidinti šilumos nuostolius ir sukelti sunkumų atidarant ir uždarant dureles.

  • Aušinimo ventiliatoriaus gedimai

  Aušinimo ventiliatorius atvėsina korpusą, valdymo skydelį ir dureles. Per didelis orkaitės įkaitimas gali reikšti aušinimo ventiliatoriaus detalių gedimus.

  • Kaitinimo elementų gedimai

  Elektrinėse viryklėse gali būti keli kaitinimo elementai, kurie gali sugesti.

  • Termostato gedimai

  Termostatas valdo orkaitės temperatūrą. Sugedęs termostatas gali sukelti netinkamą šildymą, perkaitimą arba neleisti pasiekti nustatytos temperatūros.

   

  Požymiai, kad jau reikia remonto

  • Viena iš kaitlenčių prastai šildo

  Kaitinimo elementas po neveikiančia kaitviete gali būti sugedęs arba pažeistas. Patikrinkite, ar kaitinimo elemente nėra fizinių pažeidimų, pavyzdžiui, įtrūkimų ar lūžių. Jei elementas atrodo pažeistas, greičiausiai jį reikės pakeisti. Įsitikinkite, kad kaitinimo elementas tvirtai prijungtas prie elektros gnybtų. Elektrinėse viryklėse paprastai yra saugikliai, apsaugantys elektros sistemą. Perdegęs saugiklis gali neleisti maitinimui pasiekti kaitvietę. Jei viryklė turi kiekvienos kaitvietės temperatūros reguliavimo nustatymus valdymo skydelyje, temperatūros reguliavimo mechanizmas taip pat gali veikti netinkamai.

  • Orkaitė nešildo

  Elektrinėse orkaitėse paprastai yra vienas ar keli kaitinimo elementai, kurie yra atsakingi už šilumos generavimą. Patikrinkite šiuos elementus, ar nėra matomų pažeidimo požymių, pavyzdžiui, įtrūkimų ar lūžių. Įsitikinkite, kad orkaitės durelių tarpinė yra nepažeista ir tinkamai sandarina orkaitės ertmę, kai durys uždarytos. Pažeista arba susidėvėjusi durelių tarpinė gali leisti iš orkaitės išeiti šilumai, todėl ji nepasiekia norimos temperatūros.

  • Prietaisas apskritai neįsijungia

  Patikrinkite, ar maitinimo laidas ir kištukas nėra pažeisti, pavyzdžiui, nera  įpjovimų ar atvirų laidų. Jei maitinimo laidas arba kištukas yra pažeistas, jį reikės pakeisti.

  • Neveikia aušinimo ventiliatorius

  Patikrinkite aušinimo ventiliatoriaus laidus ir jungtis tarp ventiliatoriaus variklio ir maitinimo šaltinio. Atsilaisvinę arba pažeisti laidai gali neleisti aušinimo ventiliatoriui tinkamai veikti. Jei aušinimo ventiliatoriaus variklis tinkamai neveikia, nepaisant valymo ir trikčių šalinimo, jį gali tekti pakeisti. 

  • Nedega apšvietimas

  Patikrinkite, ar viryklės valdymo skydelio nustatymuose įjungtos lemputės. Kai kurios elektrinės viryklės turi galimybę įjungti arba išjungti apšvietimą rankiniu būdu arba automatiškai, atsižvelgiant į tam tikras sąlygas. Taip pat patikrinkite su lemputėmis susijusius laidus ir jungtis, ar nėra pažeidimų, korozijos ar laisvų jungčių. 

  • Neveikia griliaus funkcija

  Grilio funkcijai dažniausiai naudojamas atskiras kaitinimo elementas, esantis orkaitės ertmės viršuje. Jei šis kaitinimo elementas bus pažeistas arba perdegęs, grilio funkcija neveiks. Patikrinkite, ar kaitinimo elementas nepažeistas, arba patikrinkite tęstinumą multimetru. Verta paminėti, kad termostatas valdo grilio kaitinimo elemento temperatūrą. Jei termostatas sugedęs, jis gali nesiųsti teisingų signalų į kaitinimo elementą, neleisdamas jam pasiekti norimos temperatūros.

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95