Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Epiliatorių remontas Vilniuje bei Kaune

  Epiliatorius yra puiki priemonė norint išsaugoti glotnią ir švelnią odą. Visgi, tai nėra itin pigus malonumas, todėl jam sugedus, tikrai nesinorėtų ir vėl pirkti naujo. Turbūt ne kiekvienas susimąstome, jog įmanomas net ir epiliatorių taisymas! Jeigu gyvenate Vilniuje arba Kaune bei turite galimybę atvykti į mūsų servisą, būtinai pasinaudokite mūsų paslaugomis.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Patogios ir greitos taisymo paslaugos

  „Salvata“ įmonėje dirba tik patyrę meistrai, todėl galėsite būti ramūs dėl atliekamos paslaugos kokybės. Jie taiso įvairiausią buitinę techniką, pradedant nuo televizorių ir baigiant oro šildytuvais ar ledo generatoriais, įskaitant ir epiliatorius. Kaina taipogi tikrai nesikandžioja ir yra prieinama daugeliui. Įmonės siūlomi remonto darbai įprastai atliekami per parą nuo iškvietimo užregistravimo, o esant rimtesniems gedimams, siūlome pakaitinę techniką.

   

  Epiliatorių taisymas namuose

  Ne visi turi laiko ar galimybių vykti į servisus, todėl „Salvata“ siūlo puikią paslaugą – meistras į namus. Jums tereikės užpildyti internete esančią formą, nurodyti savo duomenis ir parašyti trumpą komentarą apie esančią problemą bei laukti, kol meistras su jumis susisieks. Iškvietimas galimas ne tik pačiame miesto centre, tačiau ir 50 kilometrų spinduliu aplink juos. Tad, jeigu jums reikalingas epiliatorių taisymas – kreipkitės į “Salvata” meistrus dabar, telefonu +37070080095 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius arba Chemijos g.17C, Kaunas.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą epiliatoriaus remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad epiliatoriaus remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus epiliatoriaus remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti epiliatorių į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kiek laiko užtrunka epiliatoriaus remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus epiliatoriaus gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.