Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Fotoepiliatorių remontas Vilniuje

  Fotoepiliatoriai yra puiki ir gerokai palankesnė odai plaukelių šalinimo priemonė, negu, pavyzdžiui, paprasti skutimosi peiliukai. Visgi, kaip ir bet kuris kitas daiktas, šis taipogi gali bet kada sugesti. Svarbu žinoti, jog fotoepiliatorių remontas yra įmanomas, todėl Jums nebūtina iškart pirkti kito. Meistrai Vilniuje gali atvykti netgi į Jūsų namus. Jeigu jums reikalingas fotoepiliatorių taisymas – kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Operatyvus fotoepiliatorių remontas Vilniuje

  „Salvata“ meistrai puikiai supranta, jog technikos gedimai yra itin skubus reikalas, todėl savo paslaugas suteikia išties greitai. Remonto darbus įmonė dažniausiai atlieka per 24 valandas nuo iškvietimo, nebent gedimas yra itin rimtas. Nors servisas yra įsikūręs Vilniuje, „Salvata“ taip pat siūlo paslaugą – „meistras į namus“. Tokiu atveju, būsite aptarnauti ne tik mieste, tačiau ir Vilniaus rajone, maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink sostinę.

   

  Fotoepiliatorių taisymas atliekamas profesionalų

  „Salvata“ įmonė remontuoja beveik visą įmanomą buitinę techniką: mikrobanges, dulkių siurblius, indaploves, tešlos maišykles ir daug kitų prietaisų. Jie taipogi suteikia savo paslaugas itin greitai, be to, gali pasiūlyti pakaitinę techniką nemokamai, kol Jūsų prietaisas yra taisomas. Įmonė pasitiki savo atliktu darbu, tad suremontuotai technikai siūlo garantiją. Jeigu turimas daiktas sugedo – nuvykite į „Salvata“ servisą arba išsikvieskite meistrą į namus.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kaip apskaičiuojama fotoepiliatoriaus remonto kaina?

  Suma, kuri bus reikalinga norint sutaisyti fotoepiliatorių apskaičiuojama trimis etapais 1# Laikas kurį meistras turės skirti prietaiso remontui 2# Remontui reikalingų detalių suma 3# Gedimo pobūdis.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti fotoepiliatoriaus į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti fotoepiliatoriaus į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kokia yra fotoepiliatoriaus remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo fotoepiliatoriaus gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Norint sužinoti tikslią remonto kainą, rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.