150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

29

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo kaitlentė? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Kaitlenčių remontas – paslauga, kurią atliekame jau beveik 30 metų.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

   

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis
  • 6 mėn. remonto kokybės garantija
  • Galimybė tiek atvežti kaitlentę į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Kaitlenčių remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2065 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Kaitlentės remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Kaitlenčių meistro iškvietimas į namus

  Kaitlenčių taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  KAITLENČIŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Kaitlenčių remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame kaitlenčių taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Dažniausias kaitlenčių remonto kainų intervalas Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

   

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  Kaitlenčių remontas

  Kaitlenčių remontas detaliau

  Buitinių kaitlenčių remontas

  Buitinės kaitlentės paprastai yra skirtos paprastoms virtuvėms ir yra įvairių dydžių, kad atitiktų skirtingą kiekvieno kliento virtuvės išplanavimą. Buitinės kaitlentės paprastai turi ribotą degiklių arba kaitviečių skaičių – nuo ​​dviejų iki šešių, priklausomai nuo viryklės dydžio ir konfigūracijos. Buitinių kaitlenčių atsarginės dalys yra plačiai prieinamos ir jas galima įsigyti buitinių prietaisų fizinėse ar interneto parduotuvėse. Buitinių kaitlenčių taisymas dažnai yra ekonomiškesnis, palyginti su pramoninėmis kaitlentėmis, nes buitinių kaitlenčių dalys yra pigesnės, o darbo sąnaudos paprastai mažesnės. Jei reikia sudėtingesnio remonto, namų savininkai gali kreiptis pagalbos į profesionalius Salvata meistrus.

  Pramoninių kaitlenčių remontas

  Pramoninės kaitlentės gali turėti specializuotų komponentų, pavyzdžiui, didelio našumo degiklius ar pažangius valdymo skydelius, kurioms pataisyti arba pakeisti reikia specialių žinių ir specifinių įrankių ar detalių. Taisant pramonines kaitlentes turi būti laikomasi griežtų saugos taisyklių ir standartų. Pramoninių kaitlenčių remontui paprastai reikia patirties pramoninės įrangos srityje. Sprendimai dėl remonto turi būti priimami atsižvelgiant į bendrus verslo poreikius, gedimo sudėtingumą ir saugos reikalavimus.

   

  Dažniausi kaitlenčių gedimai

  • Ventiliatoriaus gedimai

  Ventiliatorius reikalingas valdymo skydelio ir maitinimo elementams apsaugoti ir aušinti. 

  • Tranzistoriaus gedimai

  Kaitinimo elementų temperatūrą matuoja zondas. Jeigu šiluma pakyla iki didelio ir pavojingo lygio, tranzistorius automatiškai sumažina kaitvietės galią arba išjungia arčiausiai įkaitusių kaitinimo elementų esančias kaitvietes. Dėl sugedusio tranzistoriaus kaitvietės gali perkaisti arba visai neįkaisti. 

  • Degiklių gedimai

  Dujinėse kaitlentėse randami degiklių galvutės, uždegimo elektrodai, degiklių purkštukai (uždegikliai) gali sugesti arba būti nešvarūs, todėl degikliai gali neveikti.

  • Dujų nuotėkis

  Dujų nuotėkis yra rimtas gedimas susijęs su dujinių kaitlenčių naudojimu. Jei aplink kaitlentę jaučiate dujų kvapą arba girdite šnypštimą, nedelsdami išjunkite dujų tiekimą ir išvėdinkite patalpą. Dujų nuotėkis gali atsirasti dėl pažeistų dujotiekių, sugedusių jungčių arba susidėvėjusių sandariklių.

  • Kaitinimo elementų gedimai

  Elektrinėse kaitlentėse gali kilti problemų dėl kaitinimo elementų. Netolygus kaitinimas arba negalėjimas įkaisti gali būti kaitinimo elementų nusidėvėjimo ar gedimo priežastis. 

   

  Požymiai, kad jau reikia remonto

  • Prietaisas gali be priežasties išsijungti

  Kaitlentė gali išsijungti dėl elektros gedimų, tokių kaip pažeisti laidai arba netinkamas maitinimo šaltinis. Kai kuriose kaitlentėse yra saugos funkcijos, kurios automatiškai išjungia prietaisą, jei kaitlentė perkaista. Taip šis gedimas gali nutikti dėl užsikimšusio ventiliatoriaus ar netinkamai veikiančio termostato. Be to, netinkamai veikiantis valdymo skydelis gali netikėtai išjungti kaitlentę. 

  • Virimo laikas gali būti ilgesnis nei turėtų

  Jei kaitlentės degikliai ar kaitvietės nesukuria pakankamai šilumos, gaminimo laikas pailgės. Taip gali nutikti dėl užsikimšusių degiklio angų, sugedusi kaitinimo elementų arba netinkamo dujų arba elektros tiekimo.

  • Gali nedegti indikacinė lemputė 

  Daugelis indikacinės lemputės remontuoti neskuba, kadangi šios lemputės atlieka tik signalinę funkciją. Visgi, nežinant, kad kaitlentė yra įjungta – paprasta nusideginti.

  • Sudužo kaitlentės stiklas

  Nedelsiant išjungti kaitlentę iš tinklo. Kreiptis į artimiausią buitinių prietaisų remonto servisą.

  • Neveikia kaitlentės kaitvietė

  Laikui bėgant kaitinimo elementai gali susidėvėti arba sugesti. Patikrinkite, ar kaitinimo elemente nėra pažeidimų, pavyzdžiui, matomų įtrūkimų.

  • Kaitlentė įsijungia savaime 

  Netinkamai veikiantis kaitlentės valdymo skydelis gali siųsti klaidingus signalus į kaitlentę, todėl ji netikėtai įsijungia. Patikrinkite, ar valdymo skydelyje nėra fizinės žalos ar gedimo požymių. Be to, kartais kaitlentės valdymo skydelio rankenėlės arba mygtukai gali įstrigti, todėl kaitlentė gali netyčia suaktyvėti. Jei randami gedimo požymiai, valdymo skydelį reikia taisyti arba keisti.

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kaip žinoti, ar apsimoka taisyti kaitlentę?

  Sprendimas, ar verta remontuoti kaitlentę, priklauso nuo saugumo sumetimų, remonto kainos, gedimo sunkumų, kaitlentės tarnavimo laiko ir būklės bei efektyvumo, dalių prieinamumo ir įperkamumo. Konsultacijos su profesionaliu kaitlenčių taisymo meistru gali padėti priimti pagrįstą sprendimą, ar kaitlentės taisymas yra geriausias sprendimas.

  Ar galima remontuoti kaitlentę savarankiškai?

  Kaitlentė tai prietaisas, kurio savarankiškas remontas nėra rekomenduojamas. Kadangi, tik profesonalus kaitlenčių meistras supranta funkcionavimo ypatumus ir tik su turimomis žiniomis, gali sėkmingai nustatyti gedimo priežastį bei atlikti remontą.

  Ar yra galimybė kaitlentės remonto paslaugas atlikti namuose?

  Taip, suprantama, jog kaitlentė yra svarbus prietaisas namuose, tad užtikriname patogesnį remontą namuose.

  Kaip galima užsisakyti kaitlenčių remonto meistrą?

  Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, arba pateikę klientų užklausą internetu.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95