Salvata® buitinės technikos servisas, nenutraukiamai dirbantis nuo 1995 metų, siūlo visų tipų ir gamintojų atsakingą kaitlenčių remontą už optimalią kainą. Taisome AEG, Electrolux, Bosch, Siemens, Samsung, Miele, Whirlpool ir kitų gamintojų elektrines, indukcines ir dujines  kaitlentes.

  Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Nesunku pastebėti, kad kaitlentės gedimas yra vienas labiausiai varginančių bei erzinančių dalykų – jei kai kuriuos buities darbus atliekame kelis kartus per savaitę, tai gaminti karštą maistą norisi kasdien. Vis dėlto, kilus kaitlentės gedimui tenka pamiršti apie garuojančius patiekalus ir ieškoti būdų, kaip efektyviai bei patikimai išspręsti kilusią problemą.

  Kokie požymiai rodo kaitlentės gedimą?

  Tai, kad jums yra reikalingas kaitlentės remontas, gali rodyti patys įvairiausi požymiai: prietaisas gali be priežasties išsijungti; virimo laikas gali būti ilgesnis nei turėtų; gali nedegti indikacinė lemputė ir t.t. Verta akcentuoti ir tai, kad kaitlentė yra ir vienas iš tų prietaisų, apie kurį galima ne tik pasakyti, kad sugedo kaitlentė – ji gali ir sulūžti. Taip paprastai nutinka, kai skyla ar dūžta kaitlentės stiklas. Kaitlenčių gedimai gali kilti dėl netinkamo naudojimo, netinkamų laikymo sąlygų, natūralaus nusidėvėjimo. Na, o dažniausios priežastys, kodėl reikalingas kaitlentės stiklo taisymas, yra neatsargus naudotojų elgesys arba tiesiog natūralus nusidėvėjimas.

  Nuo šiol siūlome buitinės technikos remontą Vilniuje ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Ar verta kaitlentę remontuoti savarankiškai?

  Tai tikrai nėra vienas iš tų prietaisų, kurio remontą turėtumėte vykdyti savarankiškai. Viskas todėl, kad prietaisas pagamintas iš daugybės detalių ir suprasti jų funkcionavimo ypatumus, gali tik profesionalus kaitlenčių meistras. Stiklo remontas taip pat reikalauja atidumo, kruopštumo – tik preciziškai atliktas darbas užtikrins, kad atnaujinus ar pakeitus stiklą nauju, kaitlentė atrodys nepriekaištingai. Tad vos tik pastebėjus gedimo požymius, būtina rinktis profesionalius paslaugos teikėjus.

  Salvata – puikus pasirinkimas, kai reikalingas profesionalus kaitlenčių remontas

  Jei reikalingas greitas gedimo priežasties identifikavimas bei efektyvus jos šalinimas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Siūlomas įvairių tipų kaitlenčių remontas (indukcinių, elektrinių, dujinių). Taip pat siūlomas ir kaitlentės stiklo remontas, kurį atliksime ypač kruopščiai, tad prietaisas atrodys tarsi naujas. Bendradarbiaujame su patikimais kaitlenčių detalių tiekėjais, todėl garantuojame, kad paslaugos kaina bus itin patraukli. Suprantame, kad kaitlentė yra vienas svarbiausių prietaisų namuose, tad užtikriname operatyvumą ir teikiame kaitlenčių remonto paslaugas į namus! Paslaugą fiziniams asmenims ir verslui teikiame Vilniuje bei Vilniaus rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Kaip nustatyti, kad jau laikas taisyti kaitlentę?

  Kaitlentę patartina remontuoti, kai jinai išsijungia be priežasties, pailgėja virimo laikas, nebedega indikacinė lemputė ir t.t.

  Ar galima remontuoti kaitlentę savarankiškai?

  Kaitlentė tai prietaisas, kurio savarankiškas remontas nėra rekomenduojamas. Kadangi, tik profesonalus kaitlenčių meistras supranta funkcionavimo ypatumus ir tik su turimomis žiniomis, gali sėkmingai nustatyti gedimo priežastį bei atlikti remontą.

  Ar yra galimybė kaitlentės remonto paslaugas atlikti namuose?

  Taip, suprantama, jog kaitlentė yra svarbus prietaisas namuose, tad užtikriname patogesnį remontą namuose.

  Kaip galima užsisakyti kaitlenčių remonto meistrą?

  Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, arba pateikę klientų užklausą internetu.