Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kavamalių remontas Vilniuje

  Beveik kiekvienas tikras kavos mėgėjas savo namuose turi kavamalę. Tai puiki priemonė, siekiant pajusti tikrąjį šio gėrimo skonį bei aromatą, todėl tikri gurmanai išties bus laimingi savo namuose turėdami tokį gėrį. Jis taip pat pravartus ir kavos aparatų savininkams, norintiems ypatingo rupumo kavos. Visgi, kaip ir bet kuri buitinė technika, ši taip pat gali sugesti. Jeigu Jums reikalingas kavamalės taisymas, kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar telefonu 8700 800 95 arba atvykite į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Profesionalus kavamalių remontas Vilniuje

  Kavamalių remontas tikrai nėra nauja ar itin sudėtinga procedūra. „Salvata“ dirbantys meistrai turi patirties su įvairia buitine technika, todėl išties sugebės sutaisyti šį prietaisą tam, jog galėtumėte ir vėl mėgautis gardžia kava. Neturite laiko vykti į servisą? Ne bėda. Meistras į namus yra puiki paslauga, kurią taip pat siūlo „Salvata“. Todėl, jeigu gyvenate sostinėje arba artimose jos apylinkėse, Jums nereikės kelti kojos iš namų – meistras pats atvyks į reikiamą vietą.

   

  Puikus kainos ir kokybės santykis

  „Salvata“ įmonėje dirbantys meistrai turi sukaupę itin ilgą darbo patirtį, todėl užtikrina kokybiškai atliktą darbą už protingą kainą. „Salvata“ turi išties daug rekomendacijų bei teigiamų atsiliepimų, taipogi dirba su daug skirtingų ir žinomų įmonių. Tad, jeigu norite puikaus kainos ir kokybės santykio – kreipkitės į mūsų specialistus.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus kavamalių remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti kavamalės į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kaip apskaičiuojama kavamalės remonto kaina?

  Suma, kuri bus reikalinga norint sutaisyti kavamalę apskaičiuojama trimis etapais 1# Laikas kurį meistras turės skirti prietaiso remontui 2# Remontui reikalingų detalių suma 3# Gedimo pobūdis.

  Kokių gamintojų kavamalies remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių kavamalių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.