Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kiaušinių virimo aparatų remontas Vilniuje

  Kiaušinių virimo aparatas yra tikrai pravarti priemonė kiekvienam, kuris mėgsta gaminti. Visgi, kaip ir bet kuri kita buitinė technika, šis prietaisas gali sugesti, o tokiu atveju, Jums tikrai bus reikalingas kiaušinių virimo aparatų remontas. Tačiau neskubėkite nerimauti – kokybiškai darbą atliekantys meistrai pasirūpins, jog netrukus ir vėl turėtumėte puikiai veikiantį, mylimą daiktą savo virtuvėje. Tad, jeigu Jums reikalingas kiaušinių virimo aparatų tvarkymas, kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kiaušinių virimo aparatų taisymas patogiai ir greitai

  „Salvata“ meistrai turi išties ilgai kauptą buitinės technikos taisymo patirtį, todėl galėsite būti ramūs dėl jų atlikto darbo kokybės. Be to, įmonės teikiamų paslaugų kaina tikrai nesikandžioja, o remontas yra atliekamas pakankamai greitai. Net jeigu šis ir užtrunka, „Salvata“ suteikia Jums pakaitinę techniką, todėl neliksite be savo mėgstamų prietaisų pernelyg ilgai.

   

  Meistras į namus – patogi ir nebrangi alternatyva

  Taisyams namuose – išties praktiška alternatyva neturintiems laiko. Svarbu pabrėžti, jog paslaugos kaina pradedama skaičiuoti tik tuomet, kai meistras atvyksta bei nustato problemą. Taipogi, į namus specialistai keliauja ne tik Vilniuje, tačiau ir artimiausiose jo apylinkėse, tad, jeigu Jums reikalinga ši paslauga – paskambinkite arba užsukite į „Salvata“ internetinį puslapį ir užpildykite užklausos formą, nurodydami iškilusią problemą bei tinkamą atvykimo laiką.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kaip apskaičiuojama kiaušinių virimo aparato remonto kaina?

  Suma, kuri bus reikalinga norint sutaisyti kiaušinių virimo aparatą apskaičiuojama trimis etapais 1# Laikas kurį meistras turės skirti prietaiso remontui 2# Remontui reikalingų detalių suma 3# Gedimo pobūdis.

  Kiek laiko užtrunka kiaušinių virimo aparato remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus kiaušinių virimo aparato gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti kiaušinių virimo aparato į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti kiaušinių virimo aparato į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.