Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kokteilinių remontas Vilniuje

  Kokteilinės yra toks prietaisas, kuris naudojamas tiek namuose, tiek darbo vietoje. Tai ypač aktualu, kai kalbame apie kavines, barus ir įvairiausias užeigas. Tad sugedus šiam aparatui, be abejonės, aktualu kuo skubesnis ir kokybiškas kokteilinių remontas. Dėl to panikuoti tikrai neverta – meistrai Vilniuje suteiks kokybiškas ir itin operatyvias kokteilinių taisymo paslaugas. Jums tereikia paskambinti į įmonę „Salvata“ telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kokteilinių ypatumai lemiantys remonto sudėtingumą

  Kokteilinių būna pačių įvairiausių, dažniausiai tai priklauso nuo jų naudojimo paskirties. Todėl jų remontas gali pareikalauti išties skirtingo laiko ir pastangų. Viskas priklauso nuo kokteilinės galios, talpos, korpuso svorio, prietaiso aukščio ir nuo to ar indas yra plastikinis ar stiklinis. Turėtumėte žinoti, jog „Salvata“ specialistai, matydami, jog jūsų kokteilinei reikalingas sudėtingesnis remontas, visuomet pasiūlys pakaitinės technikos suteikimo paslaugą. Tokiu būdu jūsų darbas, susijęs su kokteilinių naudojimu, toliau vyks sklandžiai ir efektyviai.

   

  Kokteilinių  remonto užsakymas internetu – greita ir racionalu

  Jeigu neturite laiko atvykti į meistrų dirbtuves, tai nėra svari priežastis atsisakyti kokybiško kokteilinių remonto. „Salvatos“ specialistai jums gali pasiūlyti meistro į namus paslaugas ir kokteilinių taisymas taps tik prisiminimu. Jums tereiks mūsų puslapyje užpildyti užklausos formą ir trumpai išdėstyti nutikusią problemą. Patyrę meistrai greitai nustatys gedimo priežastį ir,  atvykę pas jus,  pašalins ją. Galėsite vėl džiaugtis puikiai veikiančia kokteiline. Beje meistras į namus – nemokama paslauga ne tik Vilniaus gyventojams, bet ir klientams įsikūrusiems 50 km. spinduliu nuo sostinės.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kiek laiko galioja garantija koktelinių remonto darbams ir detalėms, kurios buvo pakeistos?

  Užsakydami koktelinių remonto darbus, Salvata suteikia iki 3-6 mėnesių garantiją atliktiems darbams ir detalėms, kurios buvo keičiamos remonto metu.

  Kodėl verta rinktis Salvatą kokteilinių remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad kokteilinių remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti kokteiliniės į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti kokteilinės į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.