Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Mini krosnelių remontas Vilniuje

  Mini krosnelės – puiki alternatyva, kai nesinori investuoti į stambesnį prietaisą ar tiesiog namuose trūksta vietos. Nežiūrint savo kompaktiškumo ir funkcionalumo, mini krosnelės taip pat kaip ir kiti prietaisai kartais sugenda. Tuomet labai svarbiu klausimu tampa mini krosnelių remontas. Atsižvelgdami į savo klientų poreikius „Salvata“ meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę padėti. Jums tereikia  į „Salvata“ įmonę skambinti telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Mini krosnelių remontas namuose – patogu ir nebrangu

  Nors mini krosnelės yra gana kompaktiškas prietaisas, visgi daugelis žmonių pageidauja, jog jiems nereikėtų rūpintis jo vežiojimu pas specialistus. Atsižvelgdami į tai mūsų meistrai siūlo paslaugą – meistras į namus. Platus įmonės „Salvata“ klientų ratas įrodo, jog meistras į namus – labai praktiška ir nebrangu. Be to, ne tik Vilnius, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės gyvenantys klientai specialistus į namus gali išsikviesti nemokamai. Tereikia paskambinti arba, užsukus į įmonės puslapį, užpildyti užklausos formą. Tuomet jūsų mini krosnelių taisymas taps mūsų rūpesčiu.

   

  Pakaitinės mini krosnelės suteikimas

  Jeigu minimas prietaisas namuose yra vienintelis maisto gaminimo  prietaisas, tuomet jums tikriausiai labai aktualu, jog mini krosnelių taisymas būtų atliktas kuo greičiu. Suprasdami šią problemą, mūsų specialistai jums pateiks pakaitinės buitinės technikos pasiūlymą tuo atveju, jeigu  jūsų mini krosnelių remontas bus šiek tiek ilgesnis nei tikėjotės.

  Kiek laiko užtrunka mini krosnelių remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus mini krosnelių gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.

  Per kiek laiko meistras atvyksta į namus mini krosnelių remonto darbams atlikti?

  Gavus jūsų užklausą, Salvatos meistrai įvertina galimus gedimus, kuriems remontuoti būna paskiriamas tinkamiausias komandos narys. Per artimiausias 24 valandas nuo iškvietimo meistras atvyksta remontuoti mini krosnelių gedimo.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus mini krosnelių remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti mini krosnelių į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2