Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinių lygintuvų remontas užsakomas ir internetu

  Jeigu namuose mėgstate idealią švarą ar jūsų darbo specifika reikalauja, jog gaminiai būtų visuomet puikiai išlyginti, tuomet be lygintuvų neišsiversite. Salvata meistrai stengiasi pagelbėti savo klientams nenumodami ranką net į patį sudėtingiausią buitinio prietaiso gedimą. Tad jeigu jums reikalingas elektrinio lygintuvo remontas, neabejotinai kreipkitės į  šiuos Vilniuje dirbančius meistrus.

  Dažnai nutinka taip, jog žmogus, neturėdamas laiko atvykti į remonto dirbtuves, tiesiog numoja ranka į sugedusį prietaisą ir puola pirkti naują. Tikrai taip nesielkite. Elektriniai lygintuvai yra išties kokybiški prietaisai, todėl meistras į namus atvyks tikrai greitai. Tie remonto darbai, kurie jums gali atrodyti labai sudėtingi, profesionaliems meistrams pasirodys gana greitas ir nesudėtingas darbas. O jūs, net neišėję iš namų, galėsite džiaugtis nauju elektriniu lygintuvu.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Tinkamas elektrinių lygintuvų naudojimas

  Tam, kad elektrinių lygintuvų taisymas jums būtų kuo retesnė problema, turite tinkamai juos naudoti ir prižiūrėti. Tuomet ir prietaiso kaina nesikandžios, nes reikės rečiau kviesti meistrus arba pasinaudoti tik nedidelėmis jų paslaugomis. Naujos kartos elektriniai lygintuvai sukurti lyginti pačias įvairiausias medžiagas, todėl tiksliai perskaičius jų naudojimo taisykles, tikrai neturėtų iškilti problemų.

   

  Ištikus bėdai nedelsdami kreipkitės į profesionalus

  Salvata specialistai jau ne vienerius metus taiso bei remontuoja pačius įvairiausius prietaisus ir parenka trūkstamas ar sugedusias detales. Tad šie meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę padėti. Jeigu jums reikalingas lygintuvų taisymas – kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2