Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Prieš imantis buitinės technikos remonto darbų, labai svarbu įvertinti gedimo sudėtingumą ir surinkti reikiamus įrankius bei medžiagas. Remontuojant buitinės technikos gedimus svarbu susipažinti su saugos priemonėmis, susijusiomis su remontu, pavyzdžiui, elektros ar vandens šaltinių išjungimu dirbant su elektros įrenginiais. Verta paminėti, kad remontuojant buitinę techniką, reikia kruopščiai ištirti ir suprasti remonto procesą, dirbti metodiškai, skiriant dėmesį detalėms, kad būtų užtikrinamas tinkamas remontas ir ilgalaikis rezultatas. Galiausiai, nedvejodami kreipkitės dėl profesionalios pagalbos į „Salvata“ komandos meistrus, jei remonto užduotis viršija jūsų įgūdžių lygį arba kelia pavojų saugai.

  Jei gyvenate Nemenčinėje ir Jums sugedo buitinės technikos prietaisas, kvieskite patyrusius „Salvata“ įmonės komandos meistrus, kurių pagrindinė kompetencija – buitinės technikos remontas. Nors šios įmonės buitinės technikos servisai yra Vilniuje ir Kaune, įmonė pasižymi lankstumu ir pirmenybę teikia kokybiškam klientų  aptarnavimui, todėl galite išsikviesti „Salvata“ meistrą į savo namus Nemenčinėje. Apie 15 metų patirtį turintys „Salvata“ komandos meistrai geba atlikti skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių remonto darbus. Be namų buitinės technikos, „Salvata“ meistrai taiso ir profesionalios įrangos (tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų) gedimus, teikia buitinės ir profesionalios technikos detalių užsakymo ir buitinės technikos montavimo paslaugas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95