Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Oro valytuvų remontas Vilniuje

  Oro valytuvas yra dar gana jaunas prietaisas daugelio žmonių buityje bei darbo aplinkoje. Įmonės „Salvata“ specialistai gali užtikrinti, jog jų meistrai Vilniuje gali suteikti greitas ir efektyvias oro valytuvų taisymo paslaugas. Jums tereikia kreiptis į „Salvata“ meistrus jau šiandien telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202. Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Oro valytuvų taisymas jums patogiu laiku

  Jeigu manote, jog atvykimas į mūsų dirbtuves atims pernelyg daug brangaus laiko, visuomet galime pasiūlyti alternatyvą – meistras į namus. Tereikia užsukti į „Salvata“ internetinį puslapį ir užpildyti užklausos formą, kurioje trumpai nurodysite iškilusias problemas ir patogų laiką, kada meistras gali atvykti į jūsų namus ar darbo vietą. Tuo pačiu, specialistai parinks trūkstamas ar negrįžtamai sugedusias detales. Oro valytuvų remontas mūsų profesionaliems specialistams yra gerai pažįstama kasdienybė, tad jie lengvai ir greitai susidoros su bet kokiais iššūkiais. 

   

  Optimalus kainos ir kokybės santykis

  Skubame užtikrinti, jog tiek atvykus į „Salvata“ dirbtuves, tiek užsakius meistro į namus paslaugas kainos neišgąsdins. Kainos įvertinimas įvyks tuomet, kai meistras atvyks į pageidaujamą kliento vietą ir atliks gedimo diagnostiką. Gauti puikią oro valytuvų taisymo kokybę ir ne didesnę kainą, negu jums suteiktų patyrę meistrai – išties puiki proga džiaugtis savo namų ar darbo prietaisų ilgaamžiškumu.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2