Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Pieno šildytuvų remontas Vilniuje

  Pieno šildytuvas yra puiki priemonė mėgstantiems įvairią kavą, o taip pat ir mamoms, maitinančioms savo naujagimius. Nors tai puikus buitinės technikos prietaisas, jis gali sugesti. Pirma mintis tikriausiai būtų skubėti pirkti naują, tačiau juk galime apsvarstyti ir kitą alternatyvą – pavyzdžiui, suremontuoti jau turimą daiktą. Jeigu Jums reikalingas skubus pieno šildytuvo taisymas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Patogus pieno šildytuvo taisymas Vilniuje

  Pieno šildytuvų remontas nėra tokia jau reta paslauga. „Salvata“ meistrai turi ilgalaikę patirtį įvairios buitinės technikos taisyme, todėl lengvai susidoros su šia problema. Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį, nemokamą meistro iškvietimą, greitą sutvarkymą ir pakaitinę techniką, jeigu remontas užtrunka ilgiau. Mūsų specialistus renkasi daugelis garsių įmonių, o platus klientų ratas rodo didelį pasitikėjimą mūsų darbu.

   

  Taisymas namuose – patogu ir nebrangu

  Meistras į namus yra puiki ir nemokama alternatyva tiems, kurie neturi laiko vykti į servisą. Specialisto darbo kaina pradedama skaičiuoti tik tuomet, kai meistras nustato problemą bei nusprendžia, kaip ją sutaisys. Mūsų specialistai į namus atvyksta ne tik sostinėje, tačiau ir 50 kilometrų spinduliu aplink ją, todėl net ir gyvendami šiek tiek tolėliau, vis tiek galėsite užsisakyti šią paslaugą. Paprasčiausiai užpildykite mūsų internetiniame puslapyje esančią formą ir laukite specialisto.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus šildytuvo remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti šildytuvo į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kodėl verta rinktis Salvatą šildytuvo remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad šildytuvo remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Per kiek laiko meistras atvyksta į namus atlikti šildytuvo remonto darbus?

  Gavus jūsų užklausą, Salvatos meistrai įvertina galimus gedimus, kuriems remontuoti būna paskiriamas tinkamiausias komandos narys. Per artimiausias 24 valandas nuo iškvietimo meistras atvyksta remontuoti šildytuvo gedimo.