Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinių plakiklių taisymas Vilniuje

  Šiandien elektriniai plakikliai yra vieni populiariausių buitinių prietaisų naudojamų tiek namuose, tiek darbo aplinkoje. Šie prietaisai labai universalūs, tad puikiai palengvina maisto gaminimą tiek neįgudusiam šeimininkui, tiek profesionaliam virėjui. Visi nenuostabu, jog sugedus plakimo prietaisui visas maisto gaminimo procesas gali virsti tikru chaosu. Tokiu atveju jums skubiai reikalingas elektrinių plakiklių remontas. Meistrai Vilniuje dirba išties operatyviai ir kokybiškai, tad jums elektrinių plakiklių taisymas tikri netaps ilgu ir varginančiu procesu. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinių plakiklių remontą palikite tik profesionalų rankoms

  Patyrę įmonės „Savata“ meistrai atlieka tiek itin smulkios buitinės, tiek stambios profesionalios technikos remonto darbus. Ne išimtis ir elektrinių plakiklių remontas. Platus klientų ratas, kurį sudaro ir pavieniai individualūs užsakovai, ir garsūs Lietuvoje įmonių vardai, rodo, jog mūsų įmonė garantuoja remonto darbų atlikimo kokybę ir suteikia garantiją. Daugiau nei dešimtį metų skaičiuojama meistrų patirtis ir platus techninių priemonių ir detalių asortimentas garantuoja, jog bet kuris buitinis prietaisas bus sutaisytas išties kokybiškai. 

   

  Optimalus kainos ir kokybės santykis

  Tausodama savo klientų laiką, mūsų įmonė siūlo paslaugą – plakiklio taisymas į namus. Jeigu baiminatės, jog tokia paslauga jums brangiai kainuos, užtikriname, kad taip nėra. Nemokamu meistro iškvietimu gali pasinaudoti ne tik Vilniaus gyventojai, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės esantys klientai. Jums tereikia susisiekti su “Salvata” meistrais telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius. Tegul jūsų elektrinių plakiklių remontas tampa mūsų rūpesčiu.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus elektrinio plakiklio remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti elektrinio plakiklio į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kokia yra elektrinio plakiklio remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo elektrinio plakiklio gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kodėl verta rinktis Salvatą elektrinių plakiklių remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad elektrinio plakiklio remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.