Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Pieno plakiklių remontas Vilniuje

  Pieno plakiklis yra puikus pasirinkimas mėgstantiems gerti kavą su pienu. Išmanios šeimininkės tikrai atranda begalę receptų, kurie įgauna puikų skonį vien dėl garuojančios pieno putos. Ką jau kalbėti apie vaikus, kurie tikrai mieliau gers plaktu pienu papuoštą kokteilį nei paprastai pašildytą pieną. Tad visai nenuostabu, jog tvarkingai sudėliotame jūsų namų valgiaraštyje gali kilti tikras chaosas jei šis prietaisas sugenda. Tuomet reikalingas skubus pieno plakiklių remontas. Gera žinia tai, jog meistrai Vilniuje gali pasiūlyti operatyvias ir kokybiškas pieno plakiklių taisymo paslaugas. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Specialistų patarimai, kad taisymas būtų išvengiamas

  Šis prietaisas veikia su elektros pagalba. Todėl pirmiausia ką turėtumėte padaryti, norėdami mechanizmą išsaugoti kaip įmanoma ilgiau veiksmingą – visuomet tikrinti ar tvarkingai veikia elektros instaliacija, ar nesimato įplyšusių ar kitaip pažeistų laidų. Kitas svarbus dalykas – pieno plakikliai paprastai turi ne vieną papildomą detalę. Po darbo visuomet patikrinkite ar švariai paliekate visas pieno plakiklių dalis. Tai užtikrins šio prietaiso ilgaamžiškumą ir pieno plakiklių remontas jums bus labai retai pasitaikanti nemaloni staigmena. 

   

  Remontas jūsų namuose

  Dažnai nutinka taip, jog sugedus bet kokiam prietaisui, sunku atrasti laiko atvykimui į meistrų dirbtuves. Įmonės „Salvata“ specialistai pasiruošę tokiems atvejams. Mes galime pasiūlyti paslaugą – remontas namuose. Ja gali pasinaudoti ne tik Vilniaus gyventojai, bet 50 km. spinduliu nuo sostinės įsikūrę asmenys ar įmonės. Kaina išties neišgąsdins, nes ji pradedama skaičiuoti tik nuo to momento, kada atliekama gedimo diagnostika ir parenkamas pieno plakiklių taisymo planas.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą pieno plakiklio remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad pieno plakiklio remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kokia yra pieno plakiklio remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo pieno plakiklio gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kokių gamintojų pieno plakiklius remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių pieno plakiklių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.