Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Virtuvinių plakiklių taisymas Vilniuje

  Šiomis dienomis maisto gaminimas jau sunkiai įsivaizduojamas be virtuvinių plakiklių. Kiekvieno virtuvėje šeimininkaujančio žmogaus ranka pripranta prie turimų prietaisų ir jų pakeitimas naujais gali tapti nemalonia staigmena. Todėl jeigu jūsų plakimo prietaisas netikėtai sugedo ir jums šiandien labai aktualu virtuvinių plakiklių remontas neskubėkite jų keisti naujais. Meistrai Vilniuje pasistengs, jog jūsų plakimo prietaisas vėl būtų kaip naujas. Jums tereikia paskambinti „Salvata“ meistrams telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Virtuvinių plakiklių remontas – mūsų specializacija

  „Salvata“ specialistai turi neįkainojamus praktikos įgūdžius bet kokiuose buitinės technikos remonto darbuose. Mūsų specialistai visuomet pasiruošę ne tik pristatyti sugedusias ar trūkstamas prietaisų dalis, atlikti bet kokius remonto darbus, bet ir pasidalinti patirtimi, kaip prižiūrėti virtuvinius plakiklius, kad jie tarnautų kaip įmanoma ilgiau.

   

  Jūsų patogumui – taisymas namuose

  Taupydami jūsų laiką ir lėšas galime  pasiūlyti paslaugą – meistras į namus. Jeigu abejojate, jog toks būdas vargu ar padės sutaupyti, užtikriname, jog specialistai į jūsų pasirinktą vietą atvyks nemokamai ne tik pas Vilniaus gyventojus, bet ir pas tuos, kurie įsikūrę 50 km. spinduliu nuo sostinės. Kaina  pradedama skaičiuoti tik nuo to momento, kai nustatomas gedimas ir reikalingas virtuvinių plakiklių  taisymas. Tuo pačiu galite būti tikri, jog nustačius, kad reikalingas viena ar kita šio prietaiso dalis, jas pristatys ir įmontuos iškviestas meistras.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti virtuvinio plakiklio į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti virtuvinio plakiklio į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kokių gamintojų virtuvinius plakiklius remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių virtuvinių plakiklių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kokia yra virtuvinio plakiklio remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo virtuvinio plakiklio gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.