Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Plaukų formavimo šukų remontas Vilniuje

  Plaukų formavimo šukos yra ganėtinai dažnas prietaisas kiekvienos merginos namuose. Kai kurios iš jų tikriausiai neįsivaizduoja savo gyvenimo be šio daikto, todėl jo gedimas gali sukelti šiokią tokią paniką ar liūdesį. Visgi, nusiminti išties neverta, kadangi „Salvata“ meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę Jums padėti.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Operatyvus plaukų formavimo šukų remontas

  Plaukų formavimo šukų remontas „Salvata“ įmonėje yra išties puikus pasirinkimas. Kodėl? Pirmiausiai todėl, jog ten dirbantys meistrai turi ilgalaikę patirtį taisant įvairiausią buitinę techniką, todėl darbą tikrai atliks kokybiškai ir atsakingai, taipogi ir už prieinamą kainą.

   

  Kreipkitės į profesionalus ir greitai sulauksite pagalbos

  Svarbu paminėti ir tai, jog „Salvata“ stengiasi kuo greičiau sutaisyti Jūsų sugedusią buitinę techniką, kadangi suvokia, jog tokie daiktai yra išties svarbūs ir reikalingi. Be to, remontui užtrukus ilgiau, įmonė siūlo pakaitinę techniką, tad neliksite visiškai basi. Jeigu neturite laiko ar galimybių vykti į servisą, „Salvata“ siūlo kitą alternatyvą – paslaugą meistras į namus. Tad, bet kokiu atveju, darbas bus atliktas, o Jums reikiamas daiktas sutvarkytas net ir nekeliant kojos iš savo būsto.

  Jeigu jums reikalingas plaukų formavimo šukų taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kiek laiko užtrunka plaukų formavimo šukų remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus plaukų formavimo šukų gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.

  Kokia yra plaukų formavimo šukų remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo plaukų formavimo šukų gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kodėl verta rinktis Salvatą plaukų formavimo šukų remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad plaukų formavimo šukų remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.