Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šaldiklių remontas užsakomas ir internetu

  Šiomis dienomis kiekvienuose namuose galima rasti šaldiklį ir, beje, ne vieną. Šie prietaisai puikiai leidžia ilgą laiką išsaugoti didesnį kiekį šviežių maisto produktų. Todėl pilno maisto gėrybių prikrauto šaldiklio gedimas gali virsti tikra katastrofa. Tuomet jums, be abejonės, reikalingas skubus šaldiklių remontas. Panikuoti išties neverta. Meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę padėti. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Pasinaudokite nedidele kaina

  Gera žinia ta, jog „Salvata“ meistras į namus atvyks nemokamai ne tik pas Vilniaus gyventojus, bet ir pas tuos, kurie gyvena 50 km. spinduliu nuo sostinės. Kaina pradedama  skaičiuoti tik nuo to momento, kai nustatomas gedimas ir pateikiamas šaldiklių remonto planas. Beje, jeigu jūsų šaldiklio gedimo priežastis – negrįžtamai sugedusi viena ar kita dalis, mūsų meistrai pasirūpins tuo ir šaldymo prietaisas vėl bus kaip naujas.

  Jeigu jūsų šaldiklis sugedo visi netikėtai ir neturite laiko atvykti į meistrų dirbtuves, kreipkitės į mūsų specialistus. „Salvata“ įmonės internetiniame puslapyje užpildę užklausos formą ir trumpai apibūdinę iškilusias problemas, tuoj pat sulauksite pagalbos. Meistras į namus atvyks klientui patogiu laiku ir jūsų šaldiklių taisymas taps jo rūpesčiu.

   

  Ištikus bėdai nedelsdami kreipkitės į profesionalus

  „Salvata“  specialistai jau ne vienerius metus taiso bei remontuoja pačius įvairiausius prietaisus ir parenka trūkstamas ar sugedusias detales. Tad šie meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę padėti. Jeigu jums reikalingas šaldiklių taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus jau dabar telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2