Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Specialistų atliekamas remontas

  Įmontuojami šaldikliai – puikus sprendimas kai norime patogaus šviežių produktų išlaikymo ilgesnį laiką ir, tuo pačiu,  trokštame idealaus virtuvės dizaino. Įmontuojami šaldikliai visiškai susilieja su virtuvės baldais ir interjeras tampa  itin patrauklus. Deja  šie prietaisai, kaip ir visa buitinė technika, ima ir sugenda. Tuomet skubiai  reikalingas įmontuojamų šaldiklių remontas. Mūsų profesionalūs meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę jums padėti.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Solidi specialistų komanda

  „Salvata“ specialistams jau daugiau  nei 10 metų pavaldus bet kokios buitinės technikos taisymas. Šių profesionalų praktikoje puikuojasi  tiek smulkios buitinės technikos, tiek profesionalios įrangos remonto darbai. Tad nežiūrint to, ar sugedo jūsų plaukų džiovintuvas ar versle taip būtini šaldikliai bei šaldytuvai, galite būti tikri, jog „Salvata“ meistrai susidoros su visais iššūkiais. 

   

  Įmontuojamų šaldiklių remontas į namus

  Bet kokiu atveju, ar namuose sugedo vienintelis jūsų  šaldiklis, ar keletas jų didesnėje parduotuvėje, į reikiamą vietą atvykstantis meistras – didelis patogumas ir laiko taupymas. Leiskite tuo pasirūpinti mums. Tuo tarpu, jums tereikia  „Salvata“ įmonės puslapyje užpildyti užklausos formą ir nurodyti iškilusias problemas bei pageidaujamą laiką, kada  specialistai galėtų atvykti. 

   

  Visa reikiama pagalba  akimirksniu

   Turėtumėte žinoti, jog „Salvata“ specialistai jau ne vienerius metus ne tik taiso bei remontuoja pačius įvairiausius prietaisus, bet ir parenka trūkstamas ar sugedusias detales. Tad šie meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę padėti. Jeigu jums reikalingas įmontuojamų šaldiklių taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2