Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Ledų šaldiklių remontas verslui ir privatiems asmenims

  Ledų šaldikliai yra daugiau pramonėje ar prekyboje naudojami prietaisai, nei namuose. Tačiau jų idealus funkcionavimas ir ilgaamžiškumas yra ne ką mažiau svarbus. Greičiau atvirkščiai, jeigu šiandien aktualiu klausimu tapo ledų šaldiklių remontas, be abejonės, tą reikia atlikti greitai ir kokybiškai. Tai ne bėda mūsų specialistams  Vilniuje, jie visuomet pasiruošę padėti. Jums tereikia kreiptis į „Salvata“ meistrus tuojau pat, telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Ledų šaldiklių remontas greitai ir patogiai

  Turėtumėte žinoti, jog, taupydami jūsų laiką, visuomet suteiksime paslaugą – meistras į namus. Kaip minėta, ledų šaldikliai dažniau naudojami darbinėje aplinkoje, tad paslaugą meistras į namus lengvai pakeisime meistras į darbo vietą. Jums tereikia užpildyti užklausos formą. Visuomet tą galite padaryti ir paskambinę telefonu į dirbtuves. 

   

  Patikėkite ledų šaldiklius tik profesionalų rankoms

  „Salvata“ įmonė gali pasigirti išties profesionalių meistrų komanda. Jai nesukels jokių problemų nei smulkių buitinių prietaisų remontas, nei pramoninių mechanizmų, tame tarpe ir ledų šaldiklių, taisymas. Jeigu specialistai pamatys, jog šaldiklių remontas užtruks šiek tiek ilgiau, visuomet jums pateiks pakaitinės buitinės technikos pasiūlymą. Jeigu nerimaujate, jog tokie privalumai – tai neabejotinai didelė paslaugos kaina, vėlgi skubame nuraminti. Kainos įvertinimas įvyks tuomet, kai meistras atvyks į pageidaujamą kliento vietą ir atliks gedimo diagnostiką.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2